Generali Sigorta /   Acente İşlemleri

ACENTE İŞLEMLERİ

Her biri Generali Sigorta ürünleri hakkında eğitimli ve bilgili olan acentelerimiz size uygun sigorta ürününü seçmenizde yardım edecek ve sigorta poliçenizi hazırlayacaktır. Ayrıntılı bilgi ve destek için 700’ü aşkın Generali acentelerinden ve Generali’nin 7/24 Sigorta Danışmanlığı hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

NEDEN GENERALİ?

Generali Sigorta bireysel ve kurumsal sigorta ürünleriyle 7/24 sigorta hizmeti sunuyor. 180 yıllık geçmişiyle örnek bir uluslararası şirket olan Generali, Avrupa’nın en büyük üçüncü sigorta şirketidir. Şirket, benzersiz deneyimiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Kasko sigortası ve trafik sigortası ürünleriyle araç sigortası alanında hep öncü hizmet sunuyor. Kasko sigorta ürünlerinde her türlü ihtiyacınıza hitap edecek şekilde uzun süreli ve kapsamlı seçeneklerin yanı sıra kısa süreli ve pratik mini kasko sigortaları da yer alıyor.

Şirketin amacı insanların yaşamlarını aktif biçimde korumak ve yaşam kalitelerini artırmak. Misyonu ise müşterilerlerle ilişkili ve her an erişilebilir sigorta çözümleri sunma alanında ilk seçenek olmak. Müşterilerine ve çalışanlarına değer veren, farklı fikirlere ve yaratıcı çözümlere açık olan Generali Sigorta, Marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan “Dünyanın En Değerli 500 Markası-Global 500 2013” çalışmasının sonuçlarına göre 10,1 milyar dolarlık marka değeriyle sigorta şirketleri arasında 4., genel sıralamada 91. sırada yer almıştır.

ACENTE BAŞVURUSU

Generali Acentesi değilseniz ve Generali Sigorta ailesine katılmak istiyorsanız ad ve soyad, eğitim durumu, iş adresi, şehir, ilçe, iş ve cep telefonu, e-posta adresi, varsa çalıştığınız şirketler, levha kayıt numarası ve firma kuruluş tarihi bilgileriniz ile başvuru yapabilirsiniz.

Acente Başvuru Formu için tıklayın.

ACENTENİ BUL

Değerli müşterilerimiz için hazırladığımız Acenteni Bul sayfasında Genel Müdürlük ve Türkiye’nin dört bir yanındaki bölge müdürlüklerimizin ve acentelerimizin posta adresleri, e-posta adresleri, telefon ve faks numaralarına ulaşabilirsiniz. Sayfadaki haritada işaretli olan yetkili anlaşmalı acentelerimizden size en yakın olanına tıklayarak şirket adı ve sorumlu kişinin ismine ve acentemizin web sayfasına ulaşabilir ve acentemizle iletişime geçebilirsiniz.

Generali, sigortanın kolay hali.