Audi Kasko Sigortası

Uygun Fiyatlı Audi Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Audi Kasko Fiyatları

Yılların deneyimi ve tecrübesi ile Generali Sigorta, size özel ayrıcalıklı hizmet ve teklifleriyle Audi marka aracınıza en uygun kasko sigortası hizmetini sunuyor. Siz de bütçenize en uygun fiyatlarla Audi araç sigortası yaptırmak ve Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı kasko hizmetlerinden yararlanmak için Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın.

Audi Araç Hakkında

Dünyanın en ünlü otomobil üretici firmalarından biri olan Alman firması Audi, sağlamlığı ve dış görünüşündeki farklı ayrıntıları ile araba severlerin en çok ilgisini çeken araçlardan biridir. Volkswagen şirketinin bir kuruluşu olan Audi, 1899 yılında Horch tarafından kurulmuştur. Horch ilk otomobilini 2 yılda tasarlayarak 1901 yılında ilk Audi marka aracı piyasaya sunmuştur.

1932 yılında Audi daha da büyük bir firma olmak adına DKW ve Wanderer şirketleri ile güçlerini birleştirmiştir. Bu birleşme Audi’nin oldukça büyük bir hızla büyümesine yardımcı olmuştur. Buna karşın Almanya’da Hitler’in aşırı milliyetçi akımı, Audi’nin değerini daha da arttırmasına ve Alman firması olarak piyasada en çok tutulan markalar arasında bulunmasına yarar sağlamıştır.

İkinci Dünya Savaşı sonrasında Almanya’nın yenik durumundan etkilenen Audi, 1965 senesine kadar büyük karlar edemediği bir sürece girmek durumunda kalmıştır. 1965 yılında ise 72 beygirlik araçları ile tekrar yükselişe geçen Audi en çok satış yapan araba firması olmuştur. 1970 yılında ise dünyanın en büyük motosiklet satıcılarından birisi olan NSU şirketi ile ortak oldu. Bu ortaklıktan sonrasında devrim niteliğinde üretilen NSU Ro 80 model araç başlangıçta büyük ilgi görse de; aracın motorunda yaşanan sıkıntılar NSU firmasının sıkıntılı zamanlar geçirmesine neden oldu.

Audi 1970 sonrası dönemde güçlü, sağlam, iyi tasarımlı pek çok araç sundu. 1980 tarihinde ise dünyada ikinci kez dört çekerli binek araç üreten firma unvanını elde etmiştir. 1984 senesinde dünyada bir ilki başararak tamamen aliminyumdan üretilen A8 model araçlarını piyasaya sunan Audi, o tarihten sonra da son teknoloji araçlar üretmeye devam ederek günümüze kadar rakiplerinden sıyrılmayı başardılar.

Audi marka araçların logosunun oluşumu ise 1932 yılına uzanmaktadır. 1932 yılında önceden bağımsız olan dört motorlu araç üreticisinin bu tarihte birleşmesi ile Audi’nin birbirine geçmiş 4 halka biçimindeki arması oluşmuştur.

Audi Kasko Sigortası

Siz de estetik duruşu ile tasarım harikası olarak bilinen Audi araç modellerinden birine sahipseniz en uygun fiyatlı Audi kasko sigortası sahibi olmak için sigorta şirketleri ile detaylı görüşmeler yapmalı ve sigortanın size sunduğu teminat, teklif ve hizmetlerine özellikle dikkat etmelisiniz. Audi araç sigortası yaptırırken öncelikle poliçenizde aracınızın ihtiyacına yönelik teminatlar içermesi ve poliçe priminizin bütçenize uygun olması araç kaskonuz açısından oldukça önemli bir konudur.

Generali Sigorta ise aracınız için dilediğiniz tüm istek ve önceliklerinizi göz önünde bulundurarak sizi ve sevdiklerinizi koruyacak bir hizmet anlayışı ile en güvenilir Audi araç kasko sigortası hizmetini sizlerle tanıştırıyor. Generali Audi araç sigortası sayesinde hem güvenilir hem de hesaplı bir kasko hizmetinden yararlanabilir, aracınızı en güvenilir şekilde koruyabilirsiniz. Siz de Audi aracınıza en cazip fiyatlarla Audi kasko sigortası teklifi almak ve Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatı yakalamak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

FİYATINI ÖĞREN
Sadece 1 dakika