Generali Sigorta /   Basın /   Basın Kiti

BASIN KİTİ

Basın ofisi tarafından hazırlanan, Generali Sigorta ve Generali Grubu hakkında detaylı bilgi Generali Basın Kiti içinde yer almaktadır.

Basın kiti, basına sunmak için hazırlanan, firmaların veya ürünlerin genel bilgilerini paylaştığı dosyalardır.

Bir basın kitinin içerisinde genel olarak kapak yazısı, basın bülteni, broşür, yıllık rapor, geçmişte yapılanlar hakkında bilgi, kurum içi dergi, makaleler, fotoğraflar, gazete, biyografik yazı gibi materyaller bulunur.

Generali Sigorta, basın kiti bölümünde sizlere hazırlamış olduğu raporu sunmaktadır. Bu rapor İngilizce olarak yayınlanmakta ve Generali’nin sektördeki durumunun istatistiksel verilerini de içermektedir.

Raporda, Generali Sigorta’nın rakiplerini, sektördeki sıralamasını, bulunduğu pazardaki yerini, dünya bazındaki yerini, yıllara göre pazarda kapladığı alanı görebilirsiniz.

Bu raporda, Generali Sigorta Şirketi’nin hiyerarşisi, hangi görevlerin olduğunu ve bu görevlerin dağılımının nasıl yapıldığı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Generali Basın Kiti bölümünde şirketin kurumsal logosu siyah/beyaz ve renkli olarak iki ayrı şekilde sunulmaktadır. Bu iki logoyu .png ve .pdf olarak zip halinde bilgisayarınıza indirilebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Generali ile ilgili basın kiti dökümanlarını aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza indireceğiniz bu dökümanlar yüksek çözünürlükte sunulmaktadır.

Generali Basın Kiti'nin ingilizce versiyonu için aşağıdaki linke tıklayınız.

Generali Basın Kiti

Generali Logo'sunu indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Generali logosunun renkli versiyonu (.pdf ve .png uzantılı olarak zip dosyası içindedir.)

Generali logosunun siyah/beyaz versiyonu (.pdf ve .png uzantılı olarak zip dosyası içindedir.)

Generali, sigortanın kolay hali.
Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.
close
left-side

Trafik/Kasko Fiyatını Hesapla

Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz
Lütfen geçerli bir TC kimlik numarası giriniz
Lütfen geçerli bir plaka numarası giriniz.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile pazarlama izni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız.
Pazarlama İzin metnini okudum, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Lütfen bekleyiniz...