Hoşgeldiniz, siz de %70’i avantajlı fiyatlardan yararlanan mutlu müşterilerimiz arasına katılın! Teklife Devam Et 1 Teklif Al 1 Kargo Takip Hasar İşlemleri

Bireysel Sigorta Ürünleri

Generali Sigorta ; Bireysel sigorta ürünleri kapsamında araç , konut ve kişisel sigorta ürünleri ile sigortalılarına hizmet vermektedir. Araç sigortaları kapsamında sunulan Zorunlu Trafik ve 4 farklı Kasko ürünü ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmet sağlamayı amaçlayan Generali Sigorta , Konut sigortaları dahilinde ise ev sahibi veya kiracı olunması durumunda sigortalıların yaşadıkları konut ve ev eşyaları da genişletilmiş teminatlar ile güvence altına almaktadır. Herhangi bir kaza riskine karşı sigortalıların aileleri ile birlikte artı bir çok teminat ile yararlanabileceği Ferdi Kaza ürünleri ise Kişisel Sigorta Ürünleri başlığında ayrıca sunulmaktadır. Bagaj ve Seyahat sigortaları ile birlikte zenginleştirilen Bireysel sigorta ürünleri hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bireysel Sigorta

Araç Sigortaları

Generali Sigorta’nın araç sigortası seçenekleri arabanızla ilgili oluşabilecek her türlü soruna karşı ihtiyaçlarınıza yanıt verecek. Araç sigorta ürünleri ; aracınızı çarpma/çarpılma, çalınma ve yangın risklerinin yanı sıra sel, deprem ve heyelan gibi doğal afetlere ve grev, lokavt ,terör gibi toplumsal olaylara karşı da güvence sağlar Mini onarım kapsamında gerçekleştirilecek hasar ödemeleri hasarsızlık indiriminizi bozmaz. Yol yardım ve ekstra asistans hizmetleri ile zenginleştirilen araç sigortaları sadece aracınızı değil sizi de güvence altına alır. İhtiyacınıza uygun olan kasko araç sigortası Generali’de.

Araç Sigortası hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Konut Sigortaları

Generali Sigorta’nın konut sigortası seçenekleri, konutunuz ile ilgili oluşabilecek her türlü soruna karşı ihtiyaçlarınıza cevap verecek. Konut ve eşyalarınız yangın, hırsızlık, sel-su baskını,dahili su,kira kaybı,dolu, cam kırılması gibi risklere karşı güvence altına alınırken; ses ve görüntü cihazlarının kazaen kırılması, elektrik hasarları ve misafirlerinize ait eşyalar da teminat kapsamına dahil edilmektedir.Ayrıca 7 gün 24 saat faydalanabileceğiniz asistans hizmetlerine;tıbbi bilgi ve danışmalık, su –elektrik tesisat , çilingir, cam işleri ve araç çekici hizmeti örnek verilebilir.Ek teminatlar ile zenginleştirilebilen Generali konut sigorta ürünleri ; elektronik cihaz ve aile ferdi kaza teminatları ile koruma alanını genişletmektedir.

Konut Sigortası hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Kişisel Sigorta Ürünleri

Generali Sigorta’nın kişisel sigorta ürünleri kapsamında sunulan “ Kişisel Güvencem” ürünleri içeriğinde sağlanan teminatlar arasında; sigortalının kaza neticesinde vefat veya sürekli sakat kalması durumunda tazminat ödenmesi, kaza sonucu ortaya çıkabilecek tedavi masraflarının karşılanması, sigortalının günlük yaşamı esnasında üzerinde bulundurabileceği nakit para, kredi kartı gibi kıymetlerin gasp/kapkaç sonucu çalınması halinde oluşabilecek maddi hasarlar ve asistans hizmetleri yer alırken , ek teminatlar ile poliçe kapsamını zenginleştirme olanağı sunulmaktadır. “Bagaj Sigortaları” kapsamında ise seyahat süresince bagajınızı otel, motel, pansiyon gibi yerler ile özel bir evde kalma hali de dahil olmak üzere yangın, hırsızlık ve kaza sonucu uğrayabileceği zararlara karşı güvcen altına alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde ortaya çıkabilecek acil durumlarda ise Generali Seyahat Sigortası sizi korur.

Kişisel Sigorta Ürünleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Generali, sigortanın kolay hali.
Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.
form_popup_close
egea_popup Kampanya koşulları için tıklayınız.
Sadece 7 sn'de
Trafik ve Kasko Sigortası Fiyatı Al
Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz
Lütfen geçerli bir TC kimlik numarası giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile pazarlama izni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
Plaka Numaranız
Plaka numaranızın doğruluğunu kontrol ediniz.

Fiyatınız hesaplanıyor...

icon_error_exc

Yenileme müşterisi olduğunuz için teklif veremiyoruz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

agent_zeynep

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizinle en kısa sürede iletişim kuracaktır.

icon_error_exc

Acente müşterisi olduğunuz için size teklif veremiyoruz.

Acentemi Bul
agent_zeynep

Tüh, yanlış giden bir şeyler var!

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizinle en kısa sürede iletişim kuracaktır.

TRAFİK SİGORTASI FİYATINIZ 0 TL
KASKO SİGORTASI FİYATINIZ 0 TL
* Yukarıdaki fiyatlar yaklaşıktır. Gerçek teklifinizi almak için devam edin. Devam Et