Anı Tur Rezervasyonu Yaptır Generali Kolay Kasko Kazan

Okullar kapanmak üzere, yaz tatili hayalleriyse çoktan plana dönüşmeye başladı bile… Hepimizin aklı artık tüm yılın yorgunluğunu atacak keyifli bir tatil yapıp, enerji ve neşe depolamakta. Yaz sezonuyla birlikte tatil için yola dökülenlerin sayısı artacak,  yollar kalabalıklaşacak. Bu durum da her yaz olduğu gibi tatilciler için trafik kazalarında artış yaşanmasına olumsuz etkide bulunacak.

Anı Tur İle Kolay Kasko

Anı Tur ile tatil keyfinizi Generali Sigorta ile beraber rahatça yapabileceksiniz.

1 Aylık Kolay Kasko dan yararlanmak için Anı Tur’u Arayın.

31 Ağustos 2015 tarihine kadar yapacağınız her tatilde bu muhteşem fırsattan yararlanabilirsiniz.

Egenin güzel doğasında yada Akdenizin muhteşem sahillerinde tatil keyfinizi sürerken aracınızda Generali güvencesinde kalacak.

Tatilini Yap Kaskonu Kap

Her sene yaz aylarında artan kazalarda aracanızın kaskosu yoksa tatil masrafının üstüne bir de araba hasarı ekleniyor. Anı tur Generali iş birliği ile biz kimseyi bu tatil döneminde mağdur etmek istemiyoruz. Tatil rezervasyonunuzu yaptırdığınızda Generali’den 1 aylık kolay kasko kazanıyorsunuz. Böylece tatil yolunda arabanızda meydana gelebilecek hasarlarda kendinizi korumuş oluyorsunuz. Anı Tur’dan rezervasyon yaptıran herkese Generali’den 1 aylık Kolay Kasko hediye: Anı Tur rezervasyonu yaptır Generali Kolay Kasko kazan!

Kampanyadan faydalanmak için 31 Ağustos 2015 tarihine kadar Anı Tur call center, seyahat acenteleri ve online rezervasyon sisteminden hiçbir sınırlamaya tabii olmaksızın herhangi bir rezervasyon yaptırın; aracınızı yolda güvence altına almanın en kolay yolu olan kasko sigortası konusunda detaylı bilgi edinip, yaz tatili yolunda karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı aracınızı koruma altına alın!