Arabanıza atlayıp hafta sonu kaçamağı yapın

Merhaba, ben Generali Ali. generali ali

Bu yaz İstanbul’da sıkışıp kalanlara ve “bir tek hafta sonum var, fırsatı değerlendirip bir şeyler yapalım” diyenlere özel hazırladığımız, hafta sonlarını keyifli hale getirecek önerilerimize mutlaka göz atın.

·       Solar Beach

2000 kişilik deck ve plajı, restoranları, barları, extreme spor merkezi ve eşsiz partileri ile Solar Beach zevkinize göre bir hafta sonu vaat ediyor.

·       Burc Beach

Boğaziçi Üniversitesi işletmesindeki 2 km kumsalıyla çeşitli aktiviteler sunan Burc Beach’de günün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

·       Suma Beach

Son dönemlerin gözde parti mekanlarının başında gelen Suma, yaz sezonunun vazgeçilmezi olarak yine Kilyos’u canlı tutmaya devam ediyor.

·       Şile

“Ben daha sakin bir hafta sonu istiyorum” diyenlere en güzel opsiyon Şile oluyor. Taze balık çeşitleriyle ünlü restoranlarıyla ve uzun yürüyüşlere uygun sahiliyle sağlıklı bir hafta sonu sunuyor.

·       Polonezköy

Özellikle doğal kahvaltıları ve sonrasında mangalınızı yapacağınız mekanlarla meşhur olan Polonezköy, doğanın içinde  ailecek keyifli bir gün geçirmeniz mümkün kılıyor.

Kısa bir tatil de olsa, yolda karşılaşacağınız olumsuzluklara karşı kasko değeri ve trafik sigortası konularında, Generali‘yi 0850 555 55 55 numaralı telefondan arayarak bilgi edinmeyi ihmal etmemek lazım.