Auto Show Lansmanı Yapılan En Havalı Yeni Araba Modelleri

Bu sene 15. kez otomobil tutkunları ile buluşan International İstanbul Autoshow, 31 Mayıs’a kadar sektördeki en yeni gelişmelerden haberdar edip; en son araba modellerini tüketicilere sunmaya devam ediyor. Uluslararası platformdaki önemiyle de öne çıkan İstanbul Autoshow 2015, 60’a yakın yeni modele ilk kez ev sahipliği yaparken; Türkiye lansmanları fuarda gerçekleştirilen bu modellerin yaklaşık 30 tanesi önümüzdeki aylarda yollara düşmüş olacak. Organizasyon 31 Mayıs’a kadar devam ederken; Auto Show lansmanı yapılan en havalı yeni araba modelleri arasından sizin için seçtiklerimize göz atın.

Auto Show En Havalı Arabalar

Auto-Show-Lansmanı-Yapılan-En-Havalı-Yeni-Araba-Modelleri2-2 Auto Show Lansmanı Yapılan En Havalı Yeni Araba Modelleri

Aston Martin Türkiye, ‘Güç, Güzellik ve Ruh’ marka sloganlarının yansıması olan muhteşem araç modellerini, İstanbul Autoshow 2015’te sergiledi. Autoshow 2015 Aston Martin Türkiye standında, sınırlı sayıda üretimi gerçekleştirilecek Lagonda Taraf ve yalnızca 100 adet üretilen, yarıştan ilham alınarak tasarlanan bugüne kadarki en güçlü Vantage GT12, Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı.

Auto-Show-Lansmanı-Yapılan-En-Havalı-Yeni-Araba-Modelleri3-2 Auto Show Lansmanı Yapılan En Havalı Yeni Araba Modelleri

Yüksek performanslı KIA cee’d GT’nin sportif görünümünü, geleneksel cee’d model ailesinin de çok yönlülüğünü sunuyor. cee’d GT-Line, hem sürücü hem de yolcular için çekici ve performans odaklı bir ortama sahip olması ile dikkat çekti. Ön tasarımında 4 noktalı LED gündüz farları, derin büyük tamponu ve KIA’nın ayırıcı özelliği olan kaplan burnu ızgara dikkat çekerken, GT-Line’nın arka tasarımında ise LED arka stop lambaları, büyük sis farları ve çift egsoz çıkışı göze çarpıyor. 17 inçlik yeni tasarım jantları ile de spor görünüm daha da vurgulanıyor. KIA ceed GT-Line, gri dikişlere sahip klas siyah döşemelere, kabin içerisinde çeşitli yerlere konumlandırılan GT-Line logolarına ve KIA’nın yüksek performanslı GT modellerinde bulunan piyano siyah ve deri direksiyon simidi ile alüminyum alaşım pedallara sahip.

Auto-Show-Lansmanı-Yapılan-En-Havalı-Yeni-Araba-Modelleri4-2 Auto Show Lansmanı Yapılan En Havalı Yeni Araba Modelleri

Ford, “2015 Otomobil Yılı” yeniliklerini 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Autoshow 2015’te sergiliyor. Ford standının yıldızı, 50 yıllık Amerikan spor otomobil efsanesi Mustang’in yeni nesli, Autoshow’un en dikkat çekici modelleri arasında yer alıyor. Çarpıcı bir şov ile Türkiye prömiyeri yapılan yeni Mustang yılın üçüncü çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulacak. Standındaki yepyeni modelleri ile dikkat çeken Ford, pazara sunacağı yeni nesil aile otomobilleri C-MAX ve Grand C-MAX modellerini de ilk defa İstanbul Autoshow 2015’de sergiliyor. Focus ST ve Fiesta ST performans araçların rüzgarının da estiği Ford standında; EcoSport ve Edge, SUV segmentinde görücüye çıkan yeni modelleri olarak dikkat çekiyor. Ford’un lüks araç segmentine kattığı yeni konsepti Vignale’nin Mondeo Vignale ve S-MAX Vignale Concept modelleri de Türkiye’de ilk kez görücüye çıkıyor.

İstanbul Auto Show 2015’i gezdikten sonra yeni satın alacağınız otomobili buldunuz mu? Yeni aracınızı yolda güvence altına almak için kasko sigortası yaptırmayı da ihmal etmeyin.