Doğru Bir Sigorta Poliçesine Sahip Olmak

Aracınız için gerekli durumlarda destek almak, trafikte beklenmedik olaylarda güvende hissetmek için sigorta poliçenizi iyi tanımalısınız. Doğru bir sigorta poliçesine sahip olmak için ilk temel kural, ihtiyaçlarınıza uygun; ihtiyaçlarınızla örtüşen bir ürüne sahip olmak. İyi bir sigorta poliçesi size sadece ürün sunmaz, sigorta şirketinin müşteri merkezli yaklaşımı ile tamamlanır. Generali Sigorta’dan web sitesi ya da telefon aracılığıyla 7/24 hizmet alma imkanınız mevcut. Amaç, hayatınızı kolaylaştırmak!

Sigorta sektöründe özel eğitilmiş Sigorta Danışmanları her talebinizi 7/24 cevaplamaya ve sigorta ile ilgili tüm sorularınıza çözüm üretmeye hazır. Çünkü  ürün kadar hizmet kalitesi de doğru bir sigorta poliçesine sahip olmak konusunda vazgeçilmez bir göstergedir. Sadece satın alırken değil, ürün satın aldıktan sonra da kişisel hizmetlerden yararlanabilecek, karşınızda tek bir muhatap bulabilecek, yenileme zamanınızı takip etmeyi dert etmeyeceksiniz. Zira poliçe yenileme döneminin takibini de, sigorta danışmanı sizin adınıza yapar.

Doğru Poliçe

Generali’nin sunduğu Kişisel Sigorta Danışmanı Hizmeti ile doğru bir sigorta poliçesine sahip olmanın anlamı bir kere daha ortaya çıkıyor. İlk poliçenizi satın aldığınız andan itibaren kendi Kişisel Sigorta Danışmanınız olacak ve sizin her türlü sigorta ihtiyacınızı karşılayacak. Örnek mi? Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almanızı, tüm sigorta sorularınızın yanıtlanmasını, ürün satın alma sürecinde destek almanızı, poliçe yenileme zamanını takibi sağlayacak; sigorta taleplerinizin hepsine çözüm üretecek, dilerseniz Skype üzerinden Sigorta Danışmanlık hizmeti verebilecek.

Doğru bir sigorta poliçesine sahip olmak kadar, o poliçe hakkında tüm bilgilere hakim olmak da önemli bir nokta. Kasko ya da trafik sigortanızın size sunduğu hizmetler konusunda bilgi sahibi olmalı, bilgi sahibi olmak istediğiniz konularda da Generali’ye başvurup, sorularınız için yanıt almalısınız. Böylece beklenmedik durumlarda sigorta poliçenizin size sağladıkları konusunda eksiksiz bilginiz olur. Araç kasko fiyatları konusunda prim ödemeleri, taksit ya da peşin ödeme detayları gibi  bilgiyi de edinmeli; teminatınızın başlaması için bu ödemelerin önemi konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

Doğru bir sigorta poliçesine sahip olmak konusunda diğer bir önemli gösterge de hasar anında sunulacak, hızlı ve kaliteli hizmettir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, size en uygun sigorta poliçesine sahip olmak için Generali’ye başvurabilirsiniz.px Doğru Bir Sigorta Poliçesine Sahip Olmak