En Heyecanlı Karne Hediyesi Tatil Rotaları

Bir okul döneminin daha sonuna yaklaşıyoruz. Her yaştan öğrenciler yaz tatilinin coşkusuna kapılmadan önce bir kere daha karnelerini alacak ve sonrasında da keyfili ve neşeli geçecek bir yaz tatili hayali başlayacak. Tatil için yollara döküleceklere biz de en heyecanlı karne hediyesi tatil rotaları hangileri araştırdık, bir araya getirdik.

en-heyecanli-karne-hediyesi-tatil-rotalari2-2 En Heyecanlı Karne Hediyesi Tatil Rotaları

Tatil Rotaları

Tüm çocukların hatta kimi yetişkinlerin bile hayali, Disneyland. 1991 yılında Eurodisney ismiyle açılan park, temel olarak üç alandan oluşuyor. Disneypark, Alt Disney Studios ve Village. Ayrıca Frontierland, Adventureland, Fantasyland ve Discoveryland gibi alanlar mevcut.  Çocuklar burada masal kahramanlarıyla da tanışıyor uzay keşfi maceralarına da dalıyor… Yolunuz Paris’e düşerse sadece Disneyland değil; çocuklar için eğitici ve eğlenceli olacak Parc de la Villette Botanik Bahçesi, Uzay Müzesi gibi yerler de mutlaka ziyaret edilmeli.

Yurtdışı tatilinizin vizesi için zorunlu olan seyahat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Generali Sigorta’nın Seyahat Sağlık Sigortası sayfasından online ve hızlıca seyahat sigortanızı yaptırabilirsiniz.

en-heyecanli-karne-hediyesi-tatil-rotalari3-2 En Heyecanlı Karne Hediyesi Tatil Rotaları

Tatil için yurtdışını tercih edecekler, Hamburg’taki Miniatur Wunderland’i de mutlaka bir yere not etmeli. Kocaman bir dünya bu parkın içine sığmış desek yeridir! Tatil rotası olarak yurtiçinde kalmayı tercih edecekler de; ister ister İstanbul’da oturup daha önce hiç gitmemiş ister şehir dışından gelecek olsunlar Miniaturk mutlaka çocuklarla görülmeli.

en-heyecanli-karne-hediyesi-tatil-rotalari4-2 En Heyecanlı Karne Hediyesi Tatil Rotaları

Çocuklar için en heyecanlı karne hediyesi tatil rotaları arasında ilk üçte yer alan diğer bir mekan ise Warner Bros. film şirketinin Londra’daki stüdyoları. Özellikle de tüm çocukların hayran olduğu Harry Potter alanı. Burada çocukların sihirli dünyasına açılan Hogwarts Express trenini görmek mümkün.

Yaz yaklaşırken her çocuğun kurduğu tatil hayallerinin gerçek olmasını diliyor; minik yolcularla güvenli bir şekilde seyahat etmenin detaylarını bir önceki blog yazımızdan göz atabileceğinizi ekliyoruz. Ailece yola çıktığınızda karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı araç kasko değeritrafik sigortası ve kasko konusunda detaylı bilgi almak için 7/24 Generali’ye ulaşabilirsiniz.px En Heyecanlı Karne Hediyesi Tatil Rotaları