Generali Autoshow 2015 Hizmet Sponsoru Oldu

Bu sene 15. kez otomobil tutkunları ile buluşacak olan International İstanbul Autoshow, Türk otomotiv sektörünün gelişiminde önemli bir rol oynuyor. Generali Autoshow 2015 hizmet sponsoru oldu: Otomobil tutkunları sektördeki en yeni gelişmelerden haberdar olmak üzere bir araya geliyor… İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar bugün sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli otomobil fuarlarından biri konumunda.

2015 Generali Autoshow

International İstanbul Autoshow 22 Mayıs-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de gerçekleşecek. Otomobil markaları bilgi ve yenilikleri sunacak dikkat çekici standları; organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için orada olacaklar. Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin desteği ile 2000 yılına kadar her yıl düzenlenmekte olan İstanbul Autoshow bu tarihten itibaren 2 yılda bir düzenlenmeye başlandı. İstanbul Autoshow Fuarı, 2006 yılında uluslararası otomotiv üreticilerinin derneği olan OICA tarafından Uluslararası Otomotiv Fuarları Takvimi’ne alındı ve resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline geldi. Otomotiv fuarları içinde belli düzeye ve kaliteye ulaşanların alındığı bu takvime girebilmiş olmak, Türkiye otomotiv sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli. Otomobil tutkunları, fuarlarda teknolojinin son gelişmelerini ve yeni satışa çıkacak otomobil modellerini inceleme şansı elde ediyorlar ayrıca geleceğin otomobil teknolojileri ve tasarım anlayışları hakkında fikir sahibi oluyorlar.

Özetle, otomobil tutkunlarının sektördeki gelişmelerden haberdar olup, en yeni tasarımları keşfetmek üzere merakla beklediği İstanbul Autoshow 2015 için geri sayım başladı… Organizasyonun hizmet sponsoru olan Generali, otomobil tutkunları için keyifli bir fırsatla karşımızda; her gün 10 kişi organizasyona bilet kazanma fırsatı yakalıyor. Autoshow bileti kazanmanın en kolay halini Generali sunuyor! 22 Mayıs’ta başlayacak olan İstanbul Autshow 2015 öncesi ‘Generali Beni Autoshow’a Götür’ diyenler, Autoshow’ bilet kazanmanın en kolay halini keşfetmek isteyenler, yapmanız gereken tek şey bu adresteki formu doldurup, her gün Autoshow’a bilet kazanacak 10 kişiden biri olma şansını yakalamak. İstanbul Autoshow 2015’te Generali’nin katılımcılara özel olarak sunacağı sürprizlere de şimdiden hazırlıklı olun!