Generali-Firsatlar-Kulubu

Generali-Fırsatlar-Kulübü-Generali-Sigorta-2 Generali Fırsatlar Kulübü'yle Yıl Boyu Kazanma Şansı

Türkiye sigorta sektörüne yeni bir soluk getiren Generali, müşterilerine daha avantajlı bir deneyim sunmak için Generali Fırsatlar Kulübü’nü hayata geçirdi.

Geçtiğimiz haftalarda üyelerine ilk puanlarını dağıtmaya başlayan kulüpten alınabilecek ürünler baş döndürüyor. Kulüp, Boyner, Migros ve IKEA gibi prestijli markalardan hediye çekleri sunmasının yanında Arçelik, Tefal ve Microsoft gibi birçok farklı markanın ürünlerini bünyesinde bulunduruyor. Diğer dikkat çekici markalardan bazıları ise şöyle; Philips, Arzum, Mudo, Calvin Klein, Varsace, Samsonite, Jolly Tur.

Generali Fırsatlar Kulübü’ne Nasıl Üye Olabilirim?

Halihazırda Generali müşterisi olanların üye olması için farklı bir aksiyon almaları gerekmiyor. Bu kişiler buraya tıklayarak kulübe ilk girişlerini anında yapabilirler.

Kulüpte Nasıl Daha Fazla Puan Kazanabilirim? 

0 850 555 55 55 numaralı Danışmanlık Merkezimiz veya www.generali.com.tr internet adresimiz üzerinden yapacağınız tüm sigorta poliçesi alımlarınızda otomatik olarak puan kazanacaksınız.  Poliçe alımınızdan sonra Generali Fırsatlar Kulübü Hesabınızı aktif hale getirerek de puanlarınızı doya doya harcamaya başlayabilirsiniz!

Ne Kadar Generali Fırsatlar Kulübü Puanım Var? 

Ne kadar Kulüp puanınızın olduğunu öğrenmek için öncelikle generalifirsatlarkulubu.com’u ziyaret etmelisiniz. Hesabınıza ilk defa erişecekseniz üye ol butonuna basarak TC kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile tek kullanımlık şifrenizi SMS aracılığı ile alabilirsiniz. Puanlarınızı görüntüleyebilmek için üst menüden PUANLARIM bölümüne tıklayabilirsiniz.

Fırsatlar Kulübü
 

Not: Generali Fırsatlar Kulübü çalışmamız 31 Ekim 2017 tarihinde sona ermiştir.