İstanbul Autoshow 2017 Bilet

blog-yarismaa Generali Sigorta ile Autoshow'a Ücretsiz Bilet Kazanma Şansı

Generali Sigorta iki sene önce olduğu gibi bu sene de İstanbul Autoshow etkinliğinin sponsoru olmaktan oldukça memnun. Generali, fuardaki teka sigorta firması olmasının yanında etkinliğe getirdiği ilgi çekici arabalarla da İstanbul Autoshow’un bir klasiği haline gelmeye başladı bile.

Daha önce 90’ların popüler aracı “Kara Şimşek” yani “KITT”i standında ziyaretçilere sunan Generali Sigorta bu yıl da fuarın gelecekten gelen tek aracını sergilemekten gurur duyuyor: DeLorean DMC-12

Fuara katılan ziyaretçiler Generali Sigorta standını 5-6 fuaye alanında bulabilecekler. Dileyen ziyaretçiler Geleceğe Dönüş filminden tanınan DeLorean DMC-12 aracıyla fotoğraf çektirebilecek dilerlerse de Generali Sigorta’nın gerçekleştireceği etkinliklerden birine katılabilecek. #gelecekgeneralide hashtag’iyle etkinliğe katılacak olan Generali Sigorta DeLorean DMC-12 ile etkinliğin en popüler standlarından birine sahip olmayı planlıyor.

İstanbul Autoshow 2017’ye ise bilet bulmak bazen kolay olmayabiliyor. Ünlü otomobil markalarının son model araçlarını sergilediği bu göz alıcı fuara 2015 senesinde 597 bin kişi katıldı.

İstanbul Autoshow 2017 Bileti

Generali Sigorta olarak biz de internet sitemizde oluşturduğumuz özel etkinlik sayfamızda çok kısa bir yarışma düzenliyoruz. Bu yarışmada bulunan 3 soruyu doğru bilenler arasından 100 şanslı kişiye ise İstanbul Autoshow 2017 bileti hediye ediyoruz.

Siz de bu şanslı 100 kişiden birisi olmak isterseniz hemen aşağıdaki butonu tıklayabilir, birkaç saniyede ücretsiz bir şekilde yarışmaya katılabilirsiniz.

 

Autoshow 2017 Bileti