Generali Trafik Sigortası Yanında Bedava Kolay Kasko Getiriyor

Dikkatli ve bilinçli bir sürücü olmanın temel kuralları arasında; yolda başınıza gelebilecek beklenmedik olumsuzluklara karşı hazırlıklı olup, trafikteki tek sürücünün siz olmadığınızı asla unutmamak yer alıyor. Zira siz kurallara harfiyen uyan, usta bir sürücü olsanız da trafikte kimi zaman bilinçsiz kimi zaman dikkatsiz ya da umarsız sürücüler çıkabilir karşınıza. Bu gibi durumlar karşısında sakinliğinizi korumak, meydana gelen beklenmedik durumu ve kriz anlarını iyi yönetmek ve tedbirli davranarak aracınızı Generali Trafik Sigortası ile güvence altına almış olmak işini kolaylaştıracak… Tabii bir de Generali’nin sunduğu fırsatı kaçırmamak! Peki nasıl mı? Generali Trafik Sigortası yanında bedava Kolay Kasko getiriyor: 30 Haziran’a kadar Zorunlu Trafik Sigortası satın alın ücretsiz 1 aylık Kolay Kasko kazanın.

Generali Bedava Kolay Kasko

Generali’de böyledir. Siz Trafik Sigortası alırsınız, yanında bedava Kolay Kasko da gelir. Yolda başınıza gelebilecek olumsuzluklara karşı kazanacağınız ek kapsamla işiniz kolaylaşır… Hayat bu ya tüm gün trafikle boğuştuktan sonra tam evinizin sokağına girdiniz, otomobilinizi park edeceksiniz ama o da ne, sizden önce davranıp park yerini almaya çalışan bir başka sürücü ile burun buruna geldiniz ve otomobiliniz çarpışmada hasar aldı. Günlerdir hazırlandığınız iş seyahati için yola çıktınız, neşeniz yerinde ama şehirler arası sürüş keyfiniz kırmızı ışıkta meydana geliveren kaza ile yarıda kaldı…

Trafikte karşılaşabileceğimiz bu senaryolar artıkça, otomobil kullanma keyfi düşer, insanın tadı kaçar. Bu gibi beklenmedik durumlara karşı aracınızı korumaya alabileceğiniz kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.