Mahallenin Yaramazlarının Park Halindeki Aracınıza Verebileceği Zararlar

Mahalle aralarında boş sokaklarda koşturup, oynayan; bir ellerinde topları bir ellerinde sandviçleri hafta sonu boyu eve girmeyen çocukların yerini bilgisayar – televizyon başındakiler aldı. Çocuklar eskisi gibi sokakta fazla zaman geçirmese de güvenli yerleşim merkezlerinde yaşayan, mahallesinde park-bahçe imkanı bulunan ailelerin çocukları için bu keyifli aktivite hâlâ daha devam ediyor. Ne var ki, hepimiz çocuk olduk biliriz, oyuna kapılmış, topun peşinde koştururken sağa sola, çevrede olan bitene duyarlı olmaları konusunda bekletileri çok yüksek tutmamak gerek. Ne de olsa çocukların bir işi de muzurluk yapmak! Mahallenin yaramazlarının park halindeki aracınıza verebileceği zararlar konusunda kasko sigortanız sizin için neler yapabilir?

Park Halindeki Zararlar

Mahalle arasına park ettiğiniz arabanıza sokak aralarında oynayan çocukların arabayı çizmek gibi, aracınıza verebileceği hasarlar kasko sigortasının sunduğu Mini Onarım hizmeti içinde yer alan: 10 cm çapa kadar boyanın zarar gördüğü kaporta ve eziklerin düzeltilmesi, tamponlarda 20 cm, sac aksamda 30 cm uzunluğa kadar sıyrık ve çiziklerin boyanması, 5 cm çapa kadar boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerin onarılması, ön/arka tamponlardaki göçük, deformasyon,kopuk, eksik parça gibi onarılabilen plastik hasar onarımlarının gerçekleştirilmesi gibi küçük hasarlar mevcut hasarsızlık indiriminizi etkilemeden belirlenen limitler kapsamında anlaşmalı servislerde tamir edilebilmektedir.
Aracınızda oluşabilecek çizikler konusunda detaylı bilgiye, daha önceki bir yazımızdan ulaşmanız mümkün. Generali Sigorta’nın web adresinden aracınızda oluşabilecek çizikler gibi mini onarım hizmeti, kasko fiyatları konularında detaylı bilgi edinip,  7/24 kasko teklifi alabilirsiniz.px Mahallenin Yaramazlarının Park Halindeki Zararlar