Benim Kaskom Ürününü Ne Kadar Biliyorsun?
question-1

Generali’nin “bildiğin gibi olmayan” kasko ürünü Benim Kaskom’un fırsatlarını ve diğer kasko ürünlerinden farklarını ne kadar bildiğinizi ölçmeniz için size bir test hazırladık. Soruları cevaplayın ve bilginizi hemen ölçün.

Devamını Oku
Senin Evin Hangi Tarz Olmalı? [TEST]

Malum yaz geldi, düğün sezonu açıldı. Hal böyle olunca evlenen çiftler de bir bir evlerini döşemeye başladı. Herkes kendi bütçesi kapsamında evini en güzel şekilde dekore etmeye çalışırken onun hangi tarzda olması gerektiği kafalardaki en büyük soru işareti olarak belirmekte. Biz de yeni ev döşeyenler veya evinde tarz değişikliğine gitme niyeti olanlara fikir vermek için […]

Devamını Oku
12 Soruda Ne Kadar İyi Sürücü Olduğunu Öğren [TEST]
Ne Kadar İyi Bir Sürücüsün? TEST

Ne kadar iyi bir sürücü olduğunu yazılı bilgilerle belki tam ölçemeyiz ama belli kurallara hakim olmadan da iyi sürücü olman imkansız. Biz de sizin için belli başlı kurallara ne kadar hakimsin görmeni istedik. Böylelikle çok iyiysen herkese hava atabilirsin iyi değilsen de kendini geliştirebilirsin. Herkese bol şanslar!

Devamını Oku
Ülkelerin Başkentlerini Ne Kadar Biliyorsunuz? [TEST]
ulke-baskentleri

Ülkelerin başkentleri “Kim Milyoner İster?” gibi yarışmalarda çıkar karşımıza genelde. Bazen çok şaşırdığımız sonuçlarla karşılaşır bazen de “şıp” diye sonucu doğru biliriz. Bunun yanında çevrenizde illaki tüm başkentleri bildiğini iddia eden arkadaşlarınız da vardır? Peki siz onlardan mısınız yoksa “eh işte!, az çok bilirim.” diyenlerden mi?

Devamını Oku
Sıfır mı 2. El Araba mı Almanız Gerek? [TEST]
2. el mi sifir mi

Sıfır mı 2. el araba mı? Otomobil almaya niyet etmiş herkesin kafasındaki en büyük soru işareti budur. Sıfırcılar, kafam rahat olsun der, 2. elciler ise o kadar para vermeye değmez… Peki, bu kararı verirken bir yardım almak güzel olmaz mıydı? İşte sizin karakterinize en uygun arabayı seçtirecek testimiz burada:

Devamını Oku
Hangi Araba Markası Hangi Ülkeye Ait? [TEST]

Hangi araç markasının hangi ülkenin markası olduğu konusunda milletçe iddialıyızdır, aynı plakalardaki başarı hikayelerimiz gibi. Biz de genelde erkek ortamlarının vazgeçilmezi bu konu hakkında aslında ne kadar iyi olduğunuzu öğrenmenizi istedik. Ama sadece araba markalarının hangi ülkeye ait olduğunu bilmek yetmiyor! Önce bayrakların hangi ülkelere ait olduğunu çözmeniz gerekecek. 🙂 Herkese bol şanslar. Not: Ülkeler […]

Devamını Oku