fb-2 Usta Şoför Oyunu Yayında!
Oynadıkça bırakmak istemeyeceğiniz, başında saatler geçirebileceğiniz, arkadaşlarınızla kıyasıya yarışabileceğiniz yeni oyunumuz Usta Şoför yayında.

Kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan Usta Şoför, basit bir oynama mantığıyla oyuna başlayanların kolay kolay bırakamayacağı bir oyun haline geldi bile.

Oyunda tek yapmanız gereken kırmızı Generali arabası’yla karşı yönden gelen sarı arabadan kaçmak ve başlangıç noktasına tekrar varmak. Bu noktaya her vardığınızda 1 puan kazanıyorsunuz. Diğer bir anlatımla her bir tam turda bir puan kazanmış oluyorsunuz. Oyunda puan kazanmanın yolu bununla da sona ermiyor! Sarı arabanın çok yakınından yaptığınız şerit değişiklikleri de ekstra 1’er puan almanıza yardımcı oluyor.

Tur sayınız arttıkça arabalar hızlanmaya başlıyor ve sarı arabadan kaçmak zorlaşıyor. Bunun için reflekslerinizi zamanla güçlendirmeniz gerekebilir.

Oyunun sonunda Facebook ve Twitter’da puanınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir, onlara meydan okuyabilirsiniz. Böylelikle heyecan seviyesini daha yukarılara taşımış olacaksınız.

Sen de bu heyecana ortak olmak istiyorsan hemen buraya tıkla, ne kadar usta olduğunu herkes görsün.

UstaSoforOyunu-2 Usta Şoför Oyunu Yayında!