Generali Sigorta /   İnsan Kaynakları /   Generali Global Graduate Program

GENERALİ GLOBAL GRADUATE PROGRAM

Global Graduate Program

İnsan kaynağının en değerli varlık olduğunun farkında olarak Generali, çalışma arkadaşlarının kişisel ve profesyonel gelişiminin yanı sıra her zaman motive ve yetenekli çalışma arkadaşları aramaktadır. Büyük hedeflere sahip Global bir grup olarak Biz, gelişime değer veren, önemli değişikliklerin kaynağı olan, geniş olanaklara sahip, çok kültürlü çalışma ortamında insanların, takımların ve sürekli gelişimin önemli olduğu bir firmayız.

Geleceğine liderlik et, değişimimizi şekillendir. Generali Global Mezun Programı, mezun yetenekli gençleri uluslararası kariyer imkanına davet ediyor.

Seçilen adaylar farklı departmanlarda bulunacak, uluslar arası çalışma rotasyonlarını ve ortamını iş başında, iş sonrasında ve online olarak gerçekleşecek eğitimlerle beraber tecrübe etme imkanına sahip olacak. Program süresince grup projeleri ve bireysel projeler gerçekleşecek olup bu projelerin geri dönüşleri yapılacaktır.

Ayrıca programa katılmaya hak kazanan adaylar dünyanın sigortacılık konusunda en prestijli iş okullarından birisi olan MIB School of Management tarafından Generali partnerliğinde gerçekleştirilecek ‘Generali MIB Sigorta Master’ programına katılmaya da hak kazanacaklar. Adaylar programa Assicurazioni Generali Merkez Ofisinde başlayacak, ilerleyen aşamalarda dünyanın herhangi bir bölgesinde bulunan Generali ofislerine yerleştirileceklerdir.

Daha fazla bilgi için www.generali.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Generali, sigortanın kolay hali.
Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.