Generali Sigorta /   İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Amacımız

Şirketimizi ve Grubu geleceğe taşıyacak, Generali değerlerine sahip, işe en uygun nitelikteki işgücünü seçmeyi ve işe almayı gerçekleştirmektir.

Hedefimiz

Nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmak,
Yetkin ve başarılı bir işgücü ve lider adayları oluşturmak amacıyla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlamak,
Şirketimizin ve çalışanlarımızın gelişimi için çalışanları faklı görevlerle yetiştirmek ve rotasyon uygulamalarının artmasını sağlamak,
Katılımcı, paylaşımcı, tarafsız, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak, bu arada şirketin gizlilik ilkelerini göz ardı etmeme konusunda geliştirmek,
Çalışanlarımızın, öneri ve beklentilerini dikkate almak; bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek,
Güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamaktır.
Tarihçemizle gurur duyarak, uluslararası ve çokuluslu bir şirketin getirmiş olduğu zenginlikleri özümseyerek, Şirket kimliğimizi geliştirmeyi hedefleriz.

Eşit Olanaklar Şirketi

Eşit fırsatlar tanıyan işveren olarak hiçbir çalışana veya başvuru gerçekleştiren adaylarımıza karşı renk, din, ulusal köken, cinsiyet, fiziksel veya zihinsel engellilik, yaş farklılıklarından ayırım yapmamaktayız. Bu taahhüdümüz bizim değerlerlerimizin ve Davranış Kurallarımızın içinde yer almaktadır. Çalışanlarımızın hayatlarının tüm aşamalarında gelişimlerine destek olmakta ve çeşitliliğe destek vermekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kültürümüz

Vizyon, misyon ve değerlerimiz şirket kültürümüzün temelini oluşturmaktadır. Bu temelimiz insanların hayatlarında bir fark yaratma isteğimizden gelmektedir. Bu taahüdümüz iki asırdır Grubumuzun en önemli mirasıdır. a commitment that has lasted nearly two centuries and that is our Group’s most important legacy.

Bizimle Çalışın

Bizim işimiz insanlar. Sigorta ile insanların ve toplumların hayatlarında olumlu bir etki bırakma ve onları koruma amacı taşımaktayız.60'dan fazla ülkede yaklaşık 80.000 çalışanı ile 30 farklı dil konuşan Generali, dünyanın en büyük uluslararası sigorta şirketlerinden biridir. Yaptıklarımız dünya çapında bir iz bırakmaktadır. Generali Grup hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Generali Global Graduate Program

Generali Grubu, insan kaynağının firmanın en önemli varlıklarından biri olduğunun farkında olarak çalışanlarının profesyonel yetenek ve yetkinliklerini geliştirmekle birlikte sürekli olarak yetenekli ve motivasyonu yüksek takım arkadaşı aramaya kendini adamıştır. Biz, insanların, takımların ve gelişimin önemine değer veren, büyük değişimlere öncülük eden, fırsat zenginliği olan, tam anlamıyla çok kültürlü çalışan hırslı bir uluslararası Grubuz. Bizimle çalışmak ister misiniz?

“Lead your Future. Shape our Change”, uluslararası kariyer yapmak isteyen 20 yetenekli mezunun seçilmesi için hayat geçirilecek ilk Generali Global Graduate Program‘dır. Eylül 2015’te başlayacak bu çalışma 18 aylık bir programdır. Bu programla farklı departmanlarda çalışma, uluslararası iş rotasyonunu deneyimleme, işte ve iş dışında eğitimlerle ve online çalışmalarla öğrenme ve çalışma fırsatı bulacaksınız. Program boyunca grup projeleri ve bireysel projelerle, sürekli ve yapılandırılmış geri bildirimler alarak kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Daha da fazlası, sigorta sektöründe uluslararası düzeyde en prestijli iş okullarından biri olan MIB School of Management tarafından Generali işbirliğiyle sağlanacak “Generali MIB Masters in Insurance Management” eğitimine katılacaksınız.

Programa, dünyadaki Generali Grup firmalarından birinde konumlandırılacak bir pozisyonu da kapsayacak şekilde Assicurazioni Generali Merkez Ofis çalışanı olarak başlayacaksınız.

2015 başvuruları kapanmış, adaylar seçilmiş olup, 2016 başvuru duyuruları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Generali websitesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri'ne Destek

wep_sig

Generali, sigortanın kolay hali.