Generali Sigorta /   Kampanya

KAMPANYA

En Uygun Bilet İptal Güvencesi

En Uygun Bilet İptal Güvencesi

Uygun fiyatlı bir uçak bileti yakaladığımızda anında satın almak isteriz. Ama ya son anda bir aksilik çıkar ve uçamazsanız? Bilet İptal Güvencesi ile şimdi uçuştan 3 saat öncesine kadar herhangi bir neden göstermeksizin biletinizi iptal edebilir ve paranızın %90’ını iade alabilirsiniz.

Kampanyaya Git
Autoshow 2017

İstanbul Autoshow 2017 Çekiliş Kampanyası

20 Nisan - 30 Nisan 2017

İstanbul Autoshow 2017’ye sponsor olan Generali Sigorta, fuar alanında kurulmuş olan standına gelip, sigorta poliçeleri ve hizmetleri hakkında bilgi alan ve stant yetkilisine bilgilerini kayıt ettiren kişiler arasından yapılan çekiliş sonucu 5 kişiye Samsung Galaxy 3 Lite 8 GB tablet ve 55 kişiye Dolerean Movie Back To The Future Model Araba hediye ediyor.

Kampanya koşulları

Autoshow 2017

İstanbul Autoshow 2017 Bilet Çekiliş Kampanyası

03 Nisan - 18 Nisan 2017

İstanbul Autoshow 2017’ye sponsor olan Generali Sigorta, internet sitesinde oluşturduğu özel etkinlik sayfasıyla 3 soruluk bir yarışma düzenliyor. Bu yarışmada bulunan 3 soruyu doğru bilenler arasından 100 şanslı kişiye ise İstanbul Autoshow 2017 bileti hediye ediyor.

Kampanya koşulları

Egea

Teklif Bizde, Egea Sizde

01 Ağustos - 31 Aralık 2016

Generali Sigorta'dan kasko veya trafik sigortası teklifi alın, kusursuz sürüş keyfi sunan Fiat Egea Hatchback'i kazanma şansı yakalayın.

Kampanya koşulları

MultiGift

Generali Çekiliş Kampanyası

01 Mart - 31 Mayıs 2016

Generali'den sınırsız eğlence! Size özel Kasko veya Trafik Sigortası teklifinizi hemen ücretsiz alın, 5 hediyeden birini kazanma fırsatı yakalayın!

Kampanyaya Git

Kampanya koşulları

YoungDrivers

Genç Sürücülere Özel Kampanya

01 Nisan - 30 Nisan 2016

Trafik veya Kasko Sigortanı Generali'den şimdi yaptır, 5.000'e kadar Generali Fırsatlar Kulübü puanı kazan!

Kampanyaya Git
Generali “KOLAYLA” Mobil Uygulaması

Kaza anında hasar işlemlerinizi kolaylaştıran Kolayla uygulaması hakkında bilgi almak için.

Zorunlu Trafik Sigortası teklifi almak için:

1 Dakikada Teklif Al
Kampanyamızdan bugün nasıl faydalanabilirsiniz?

Generali’nin size özel hızlı çözümleriyle 1 dakika içinde teklif ve 3 dakika içinde kolayca sigorta poliçesi alabilirsiniz. Generali’nin profilleme, segmentasyon ve risk hesabında kullandığı yüksek teknoloji ile Prestij Trafik Sigortasında indirim fırsatından trafik sigortanızın bitmesini beklemeden bugün hemen yararlanabilirsiniz. 7/24 Kişisel Sigorta Danışmanlığı hizmetimiz ile sigorta danışmanlarımız taleplerinizi 7/24 cevaplamaya hazırlar.

Poliçenizin vadesi gelene kadar araç ve/veya risk bilgilerinizde değişiklik olması halinde teklifimiz değişebilir. Bazı sigortalılar indirimden yararlanamayabilir. Detay için: 0850 555 5555.

Asistans hizmetleri; arabanızın yakıtı bittiğinde ücretsiz çekici hizmeti ve kendi lastiğinizi ücretsiz değiştirme hizmeti sağlamaktadır. Asistans hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için: tıklayınız.

Generali müşterilerinin %70’i Trafik sigortalarında avantajlı fiyatlardan yararlandı!

Avantajlı fiyatlardan yararlandığı belirtilen Generali müşterileri, 0850 5555555’i arayan yada web sitemizden poliçe alan müşterilerdir. 17.02.2014 ila 31.12.2014 tarihleri arasında düzenlenen Trafik Sigortası poliçeleri ve hesaplama da vergi, fon ve ek teminat primleri hariç olmak üzere Trafik Sigortası baz primi ile tüm risk kriterleri baz alınarak hesaplanan nihai prim arasındaki fark dikkate alınmıştır. Teklifimiz; araç, sigortalı ve hasar detaylarıyla değişebilir. Bazı sigortalılar avantajlı fiyatlardan yararlanamayabilir. Detay için: 0850 555 5555 ve generali.com.tr

Trafik Sigortası alana Bedava Kolay Kasko Kampanyası koşulları için tıklayınız.

Generali Sigorta - Anı Tur / Kolay Kasko Kampanyası koşulları için tıklayınız.

 • ali

  Uzun süredir Generali müşterisi olan ve Burdur’da yaşayan Ali Bey 65 yaşında ve yeni benzinli aracını sigortalatıyor. 7. hasarsızlık kademesinde olan Ali Bey, Prestij Trafik Sigortası satın alırken %70 indirimden faydalanabiliyor.

 • ayse

  Uzun süredir Generali müşterisi olan ve İstanbul’da yaşayan Ayşe Hanım 60 yaşında ve yeni hibrit aracını sigortalatıyor. 7. hasarsızlık kademesinde olan Ayşe Hanım, Prestij Trafik Sigortası satın alırken %59.5 indirimden faydalanabiliyor.

 • muge

  Uzun süredir Generali müşterisi olan ve Ankara’da yaşayan Müge Hanım 47 yaşında ve yeni benzinli aracını sigortalatıyor. 7. hasarsızlık kademesinde olan Müge Hanım, Prestij Trafik Sigortası satın alırken %55.7 indirimden faydalanabiliyor.

 • ahmet

  Uzun süredir Generali müşterisi olan ve İzmir’de yaşayan Ahmet Bey 43 yaşında ve yeni benzinli aracını sigortalatıyor. 7. hasarsızlık kademesinde olan Ahmet Bey, Prestij Trafik Sigortası satın alırken %54.8 indirimden faydalanabiliyor.

 • kemal

  Uzun süredir Generali müşterisi olan ve Karabük’de yaşayan Kemal Bey 37 yaşında ve yeni benzinli aracını sigortalatıyor. 7. hasarsızlık kademesinde olan Kemal Bey, Prestij Trafik Sigortası satın alırken %57 indirimden faydalanabiliyor.

 • kerim

  Uzun süredir Generali müşterisi olan ve Eskişehir’de yaşayan Kerim Bey 38 yaşında ve yeni benzinli aracını sigortalatıyor. 7. hasarsızlık kademesinde olan Kerim Bey, Prestij Trafik Sigortası satın alırken %60 indirimden faydalanabiliyor.

Teklif Al
GENERALİ YARDIM HİZMETLERİ

Prestij Kasko Ekstra ve Prestij Trafik Sigortasına sahip olan müşterilerimiz kaza veya arıza sonucu araçlarının hareketsiz kalması durumunda Generali Yardım Hizmetimiz ve Ekstra Asistans Hizmetimizden 7/24 faydalanabilirler.

Generali Yardım Hizmetinden Ücretsiz Faydalanın
 • Çekici Hizmeti
 • Lastik Değişimi
 • Yakıt Bitmesi Durumunda Aracın Çekilmesi
 • Akünün Şarj Edilmesi
 • Araç Çilingir Gönderimi
 • Aracın Vinç ile Kurtarılması
 • Acil Ambulans Hizmetleri
Ekstra Asistans Hizmetinden Ek Ücret Ödeyerek Faydalanın
 • İkame Araç Hizmeti
 • 60 Dakikada Çekici Hizmeti
 • Yolculuğun devamının sağlanması amacıyla şehir içi taksi ücreti
Generali, sigortanın kolay hali.