Generali Sigorta /   Araç Sigortaları /   Prestij Kasko Ekstra Sigortası /   BMW Kasko Fiyatları
BWM

Kasko Sigortası


BMW marka aracınız için hemen kasko teklifi alın.

Kasko Sigortası Teklifi
?
Telefon numaranızı giriniz
E-posta adresinizi giriniz
?
TC kimlik numaranızı giriniz
?
Plaka numaranızı giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile Pazarlama İzni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini okudum. Kabul ediyorum.
Pazarlama İzin metnini okudum, kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

İşleminiz yapılıyor...

agent_zeynep

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizi en kısa sürede arayacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

BMW Kasko Fiyatları

En Uygun Fiyatlı BMW Kasko Sigortası Generali’de

Generali Sigorta, yılların verdiği deneyim ve kasko hizmeti ayrıcalıklarıyla BMW araç sahiplerine en uygun fiyatlı BMW kasko sigorta hizmetini sunuyor. Siz de ayrıcalıklı hizmetleriyle bütçenize en uygun fiyat teklifi almak için Generali Sigorta’dan destek alın.

BMW Araç Hakkında

Alman menşeli otomobil, motosiklet, bisiklet ve motor üreticisi BMW ve özellikle otomobil sektöründe dünya devi olarak ön plana çıkmaktadır. 1917 yılında Franz Josef Popp tarafından kurulan bu firmanın, mimarisi ile göz kamaştıran merkezi ise Almanya’nın Münich kentinde bulunur. Başlangıçta sadece uçak motoru üreten BMW şirketi ilk uçak motoru yapan firma olarak da adını tarihe yazmıştır. BMW 1928 yılında Fahrzeugtechnik Eisenach A.G otomobil şirketini satın aldıktan sonra otomobil üretimine başladı. BMW ilk otomobil seri üretimini ise 1929 yılında 3/15 PS ismindeki bir araç ile yapmıştır.

Bir çok kişinin bu firmada en çok dikkat merak ettiği özelliklerinden biri de amblemidir. BMW amblemi içinde bulunan parçalı mavi kısım gökyüzünü, beyaz kısım ise uçak pervanesini temsil etmektedir. Bu simgelerin var olma sebebi ise BMW’nin ilk olarak uçak motoru üreten bir şirket olmasıdır.

Şu an da Mini ve Rolls - Royce otomobil şirketlerinin de sahibi olan bu firma; binlerce çalışanı ile birlikte ürettiği her model arabada yeni bir özellik çıkararak profesyonelliği bir vizyon haline getirdi.

BMW araç modellerinin hepsi kullanıcılarına eşsiz bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. BMW aracınızda yaşadığınız bu konforun bozulmaması için aracınızı, dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da koruma altına almalısınız. Bu nedenle aracınıza BMW araç kasko hizmeti almanız mutlaka gerekli bir durumdur.

BMW Araç Hakkında

Siz de BMW araç sahibiyseniz ilk olarak aracınızın ve sizin ihtiyacınıza yönelik teklifleri bulabileceğiniz en uygun BMW araç sigortası için araştırma yapmalısınız. Hem sizi hem de aracınızı her türlü tehlikelere karşı koruyacak olan bir sigorta şirketi seçerken; size güven vermesine, sunduğu tekliflere, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Generali Sigorta ise yılların deneyimi ve kasko sigorta hizmetlerindeki ayrıcalıklarıyla araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak artık Generali Sigorta’nın ihtiyaca yönelik teklifleri ile mümkün hale gelecek. Siz de yolda kendinizi yalnız hissetmemek için Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatını değerlendirmeye başlayın. BMW aracınıza en uygun fiyatlarla kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

bmw

BMW Kasko Değeri Hesapla

Araç model yılınızı seçiniz
Araç tipinizi seçiniz
model
aracınızın kasko değeri
'dir.
Generali, sigortanın kolay hali.