Generali Sigorta /   Bireysel Sigorta Ürünleri /   Kişisel Sigorta Ürünleri

Kişisel Sigorta Ürünleri


Generali Sigorta'nın kişisel ihtiyaçlarınıza göre hazırladığı sigorta ürünlerinden dilediğiniz seçip, hayatınızı olumsuz etkileyebilecek durumlara karşın kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

PRESTİJ KİŞİSEL GÜVENCEM EKSTRA
PRESTİJ KİŞİSEL GÜVENCEM EKSTRA

En geniş kapsamlı ferdi kaza sigortası ürünü olan Prestij Kişisel Güvencem Ekstra ile hayatın kötü sürprizlerine karşı kendinizi ve geleceğinizi tamamen güvende hissedin.

DAHA FAZLA BİLGİ
MİNİ KİŞİSEL GÜVENCEM EKSTRA
MİNİ KİŞİSEL GÜVENCEM EKSTRA

Ani ve beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve geleceğinizi güvence altına almanın ideal yolu Mini Kişisel Güvencem Ekstra sigortası yaptırmak.

DAHA FAZLA BİLGİ
DİĞER KİŞİSEL SİGORTA ÜRÜNLERİ
DİĞER KİŞİSEL SİGORTA ÜRÜNLERİ

Daha ekonomik ferdi kaza sigortalarıyla hem bütçeniz sarsılamayacak hem de kötü sürprizlere karşı güvende olacaksınız.

Bagaj Sigortaları

Bagaj Sigortaları seyahat sırasında yanınızda taşıdığınız bagajınızı meydana gelecek zararla karşı teminat altına alır.

Bagaj Sigortaları hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Benim Sigortam Sigortası

Benim Sigortam Sigortası bir kaza sonucu oluşabilecek ölüm, sürekli sakatlık durumlarını ve tedavi masraflarını, sigortalının uğrayacağı kapkaç, gasp gibi sebepler ile zarar gören kişisel eşyaları teminat altına alır. Aynı zamanda bu poliçe ile üçüncü kişilere ya da üçüncü kişilerin sigortalıya karşı açtıkları hukuk davalarında, sigortalının bu davaya ilişkin yapmış olduğu harcamaları ve kişisel sorumlulukları da teminat altına alır.

Benim Sigortam Sigortası hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Ferdi Kaza Paket Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası ile başınıza gelebilecek ani ve harici bir olayın etkisi ile yaşamınızı yitirmeniz veya sakatlanmanız riskine karşı tüm dünyada geçerli teminat sağlanmaktadır. Talep halinde teminat kapsamına kaza sonucu oluşacak tedavi masrafları ve işten yoksun kalma nedeniyle gündelik tazminat, hukuksal koruma, Generali Yardım teminatları da ek prim karşılığında poliçe kapsamına alınabilir.

Ferdi Kaza Paket Sigortası hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Seyahat Sigortaları

Seyahat Sigortası sizi yapacağınız yurtiçi, yurtdışı (ABD-Kanada-Japonya dahil ve hariç) seyahatlerinizde ortaya çıkabilecek acil durumlarda güvence altına almaktadır.

Seyahat Sigortaları hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Generali, sigortanın kolay hali.