Mercedes Kasko Sigortası

Cazip Fiyatlarla Mercedes Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Mercedes Kasko Fiyatları

Generali Sigorta, yılların deneyimi ve tecrübesiyle Mercedes araç sahiplerine özel Mercedes Kasko Sigortası’nı en cazip fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyor. Bütçenize en uygun fiyat teklifini almak için siz de Generali Sigorta ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mercedes Araç Hakkında

Yüz yılı aşkın bir süredir otomobil üreten Alman markası Mercedes - Benz, pratikte içten yanmalı motoru ilk üreten firma olarak adını tarihte geçirmiştir. Mercedes, 1890’lı yılların başında kurulan Benz&Cie ve 1890’lı yılların sonuna doğru kurulmuş Daimler Motoren Gesellschaft adlı iki otomobil üreticisinin birleşmeye ortaya çıkan bir markadır.

Bu iki firmanın birleşme hikayesi ise 1897 yılında Avusturya Nice Başkonsolosu Emil Jellinek’in Daimler Motoren Gesellschaft otomobil firmasını ziyaret ederek yarışa katılmak için buradan bir otomobil satın almasıyla başlamıştır. Jellinek, yarış için satın aldığı bu araca kızının adı olan Mercedes ismini verdi. Yarışı kazanan Jellinek, Daimler fabrikasından aynı otomobilden 5.5 milyon mark değerinde 36 adet otomobil üretmesini istedi. Jellinek, üretim için ise bu otomobillerin isimlerinin Mercedes olması ve Fransa, Amerika, Avusturya - Macaristan’da da bu markanın temsilciliğinin yapılması şeklinde iki şart koydu.

Bu olaydan 10 yıl sonra Mercedes üretimini iki katına çıkarmış bulunuyordu. 2000’lerin sonuna gelindiğinde ise Alman Daimler-Benz ile Amerikan Chrysler’ın birleşmesi gerçekleşti ve bu sayede Mercedes bugün dünyanın en büyük otomotiv firması haline geldi.

Mercedes’in ambleminin hikayesi ise Karl Benz’in fabrikanın ilk kurulduğu zamanlarda gücü ve asaleti temsil etmesi amacıyla fabrikanın tepesine astığı bir yıldız’dan doğmuştur. Daimler’in de yuvarlak içine Mercedes yazılı logosu ile birleşerek günümüzdeki şeklini alan Mercedes - Benz logosu; karada, havada ve suda anlamlarını da içinde barındırmaktadır.

Günümüzde lüks araç sınıfına giren Mercedes - Benz araç modellerinin hepsi şıklığı ve tasarımı ile sürücülerine unutulmaz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Siz de bu keyfin bozulmaması için hem sevdiklerinizi hem de aracınızı koruyan Mercedes araç kasko hizmeti ile tanışmaya başlayın.

Mercedes Kasko Sigortası

Estetik ve çarpıcı duruşu ile dikkatleri üzerine çeken Mercedes araç modellerinden birine sahipseniz aracınızın ihtiyacına yönelik en cazip Mercedes araç sigortası sahibi olmak için mutlaka araştırmalara başlamalısınız. Bu araştırmalar sırasında sigorta şirketleri ile detaylı görüşmeler yapmanız ve sigortanın size sunduğu teminat, teklif ve hizmetlerine özellikle dikkat etmeniz ise araç kaskonuz açısından oldukça önemli bir konudur.

Generali Sigorta ise tüm önceliklerinizi göz önünde bulundurarak sizi ve sevdiklerinizi koruyacak bir hizmet anlayışı ile en güvenilir Mercedes araç kasko sigortası hizmetini sizlerle tanıştırıyor. Generali Mercedes araç sigortası sayesinde kendinizi her daim güvende hissedecek ve size özel teklifleriyle hem hesaplı hem de kaliteli bir Mercedes araç sigortası sahibi olacaksınız.

Siz de Mercedes aracınızı en güvenilir şekilde korumak istiyorsanız Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatını kaçırmayın. Modeli her ne olursa olsun Mercedes aracınıza en uygun fiyatlarla Mercedes kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

FİYATINI ÖĞREN
Sadece 1 dakika