Generali Sigorta /   Araç Sigortaları /   Prestij Trafik Ekstra Sigortası

Prestij Trafik Ekstra Sigortası


Generali ile içiniz rahat etsin istedik. Yasal limitlerinizin üzerine ekstra limit ekledik ve aracınıza ücretsiz Araç Bakım Hizmeti verdik. Hemen teklif alın, ayrıcalıklardan yararlanın.

Trafik Sigortası Teklifi
Araç markanızı seçiniz
Araç model yılınızı seçiniz
Adınızı giriniz
Soyadınızı giriniz
Telefon numaranızı giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile Pazarlama İzni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini okudum. Kabul ediyorum.
Pazarlama İzin metnini okudum, kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

İşleminiz yapılıyor...

agent_zeynep

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizi en kısa sürede arayacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

PRESTİJ TRAFİK EKSTRA SİGORTASI
PRESTİJ TRAFİK EKSTRA SİGORTASI FARKI NEDİR?

Herhangi bir kaza anında karşı tarafa verebileceğiniz maddi veya bedeni bir zararda hukuki olarak sorumlusunuz. İşte tam bu anda Trafik poliçeniz devreye giriyor ve sorumluluğu sizden devralıyor. Ancak poliçenizde sağlanan yasal limitler her zararı karşılamaya maalesef yetmeyebilir. İşte biz de ne olur ne olmaz dedik ve yasal limitlerinizin üzerine ekstra limit de biz ekledik ve Araç Bakım Hizmeti ile aracınızın ihtiyacı olan bakımı ücretsiz olarak sağladık.

Ayrıca asistans hizmetleri de Prestij Trafik Ekstra Sigortası ile ücretsiz.

Yasal Limitlerin Üstünde Ek Koruma:

Prestij Trafik Ekstra Sigortası ile aracınızın kullanımı esnasında, bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına sebep olmanızdan ya da bir araca veya mala zarar vermenizden dolayı tarafınıza düşen yasal sorumluluk limitlerinizin üzerine 250.000 TL'ye kadar ek limit tanımlayarak size ekstra koruma sağlayabiliyoruz.

Araç Bakım Teminatı:

Poliçeniz kapsamında yer alan Araç Bakım Hizmeti ile aracınızdaki 26 noktada yapılacak olan (sistemsel arıza sorgulama, fren sistemi kontrolü, lastik ve jantların kontrolü vb.) Mekanik Check Up hizmeti ve 'Ozon Bombardımanı ile Koku Giderme' hizmetini Autoking aracılığıyla ücretsiz olarak sağlıyoruz. Üstelik Oto bakım, koruma ve yağ değişim hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ ASİSTANS

Prestij Trafik Ekstra Sigortası ile üçüncü şahıslara karşı sorumluluklarınız teminat altında . Peki ya siz?

Generali Sigorta olarak ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Prestij Trafik Ekstra Sigortası ile zorunlu teminatlara ek olarak 7/24 asistans hizmetlerini de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Prestij Trafik Ekstra Sigortanızı Generali’den yaptırın, yola güvenle çıkın.

asistans_infgr asistans_dikey
TEMİNAT

Generali Prestij Trafik Ekstra Sigortası, kaza sonucunda diğer araca veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz maddi/bedeni zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigorta türüdür.

Aracınız ile yaşayabileceğiniz aşağıdaki durumlara karşı güvence altına alıyoruz:

 • Üçüncü kişilere verebileceğiniz bedeni zararlar
 • Üçüncü kişilere verebileceğiniz maddi zararlar
 • Başka bir araca verebileceğiniz zararlar
 • Araç Bakım Hizmeti teminatı ile Autoking ayrıcalığıyla 4 farklı hizmet. Detaylar
PRESTİJ TRAFİK EKSTRA SİGORTASI'NIN SİZE SUNDUĞU AVANTAJLAR

 • Yasal limitiniz yetmediği durumda 250.000’e kadar ek koruma
 • Gözünüz gibi baktığınız aracına ücretsiz Araç Bakım Hizmeti

SİZE ÖZEL / EK TEMİNATLAR

Sigortanızı özelleştirmeye ne dersiniz? Generali ile bu mümkün!

Prestij Trafik Ekstra Sigortanıza ek teminatları da dahil edin, çok ekonomik fiyatlarla poliçenizi özelleştirin.

SÜRÜCÜ FERDİ KAZA
Otomobil'lerde geçerlidirKamyonetlerde geçerlidir
Sürücü olarak aracınızı kullanırken yapacağınız trafik kazalarında vefat etmeniz veya sürekli sakat kalmanız durumunda size/yakınlarınıza tazminat ödemesi yapılacaktır.
EKSTRA ASİSTANS HİZMETİ
Otomobil'lerde geçerlidir
En geç 60 dakikada size ulaşacak çekici hizmeti, aracınızla yaptığınız kaza neticesinde acil bir noktaya yetişmeniz gerekirse 50 TL’ye kadar şehiriçi taksi ücretinizin karşılanacağı ve kaza sonrasında aracınız tamir edilirken 5 gün süre ile (yılda iki kere olmak üzere) ikame araç hizmetlerini paket halinde sunar.
CAM KURTARAN
Otomobil'lerde geçerlidir
Camlarınız koruma altında! Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın diğer bir araçla çarpışması, bir cisme veya diğer bir araca çarpması veya aracınızın çalınmaya teeşbbüsü neticesinde oluşacak cam kırılması hasarları yılda 1 defa ve azami 500 TL ile teminat altına alınmaktadır.
LASTİK KORUYAN
Otomobil'lerde geçerlidir
Karayolundaki yollardaki çukurlar nedeniyle aracınıza ait lastiklerde (azami 1 lastiğe kadar), lastiklerin dönmesini sağlayan her türlü diskte (azami 1 diske kadar) ve aracın alt kısmında oluşabilecek zararlar 1 defaya mahsus olmak üzere azami 500 TL ile güvence altına alır.

Ek teminat karşılaştırma tablosunu görmek için tıklayınız.

NEDEN GENERALİ?

Sizi tanıyan Kişisel Sigorta Danışmanınız 7/24 yanınızda

1 dakikada size özel teklifiniz ve sadece 3 dakikada poliçeniz hazır

180 yılı aşkın tecrübesi ile Avrupa’nın 3. Büyük Sigorta Şirketi
TRAFİK SİGORTASI NEDİR?
SIKÇA SORULAN SORULAR
GENEL ŞARTLAR

Prestij Trafik Ekstra Sigortası, aracın kullanımı sırasında, bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya herhangi bir şeyin zarara uğramasına sebep verilmesi halinde, Karayolları Trafik Kanunu'na göre araç sahibinin hukuki sorumluluğunu, zorunlu sigorta limitlerine kadar karşılayan, yasal bir sigorta çeşididir.

Prestij Trafik Ekstra Sigortası'nın size sunduğu Avantajlar:

 • Trafik sigortasını Kredi kartına 6 Taksitle veya Peşin olarak ödeme imkanı
 • Otomobil veya kamyonet tipi araçlarınız için yararlanabileceğiniz kaza durumunda çekici gönderimi, lastik değişimi, çilingir gönderimi, akü bitmesi durumunda şarj edilmesi ve yakıt bitmesi durumunda benzin istasyonuna çekim hizmetleri zorunlu trafik sigortası teminatları altındadır.
 • Zorunlu trafik sigorta ücretlerinin uygun, Kasko sigortasının ise çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın camlarını, Lastik Koruyan Teminat ile aracınızın lastiklerini düşük primlerle güvence altına alabileceksiniz (teminatlar otomobil ve kamyonet için farklılık gösterebilir, trafik sigortası hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki karşılaştırma tablosunu kontrol edebilirsiniz)
 • Aracınızı kullanan sürücünün trafik kazası neticesinde vefat etmesi veya sürekli sakat kalması risklerini güvence altına alma imkanı da

  zorunlu trafik sigortası

  nın faydaları arasındadır.

Teminatlar:

 • Aracınız ile bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına sebep olmanız durumundaki sorumluluklarınız
 • Aracınız ile bir 3. şahıs mallarına zarar vermiş olmanız durumundaki sorumluluklarınız
 • Aracınız ile diğer bir araca zarar vermiş olmanız durumundaki sorumluluklarınız
 • Yol yardım için lastik değişimi, çilingir, yakıt bitmesi durumunda çekim, akünün sarj edilmesi hizmetleri
 • Yol Yardım Hizmeti:

Bu hizmet ile, aracınız, kazanın gerçekleştiği il içinde en yakın yetkili servise veya anlaşmalı servise veya sizin istediğiniz başka bir servise çekilebilmekte, gerektiğinde vinçle kurtarılma hizmeti sunulmakta ve ambulans gönderimi hizmeti sunulmaktadır. Yine, lastik değişimi, çilingir gönderimi, akü bitmesi durumunda şarj edilmesi ve yakıt bitmesi durumunda benzin istasyonuna çekim hizmetleri de sunulmaktadır.

Ek teminatlar:

 • Poliçeniz kapsamına dahil edebileceğiniz ek teminatların aracınız için uygunluğunu karşılaştırma tablosundan kontrol edebilirsiniz.
 • Sürücü Ferdi Kaza:
  Sürücü olarak aracınızı kullanırken yapacağınız trafik kazalarında vefat etmeniz veya sürekli sakat kalmanız durumunda size/yakınlarınıza tazminat ödemesi yapılacaktır.
 • Ekstra Asistans Hizmeti:
  En geç 60 dakikada size ulaşacak çekici hizmeti, aracınızla yaptığınız kaza neticesinde acil bir noktaya yetişmeniz gerekirse 50 TL’ye kadar şehiriçi taksi ücretinizin karşılanacağı ve kaza sonrasında aracınız tamir edilirken 5 gün süre ile (yılda iki kere olmak üzere) ikame araç hizmetlerini paket halinde sunar.
 • Cam Kurtaran:
  Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın diğer bir araçla çarpışması, bir cisme veya diğer bir araca çarpması veya aracınızın çalınmaya teeşbbüsü neticesinde oluşacak cam kırılması hasarları yılda 1 defa ve azami 500 TL ile teminat altına alınmaktadır.
 • Lastik Koruyan:
  Karayolundaki yollardaki çukurlar nedeniyle aracınıza ait lastiklerde (azami 1 lastiğe kadar), lastiklerin dönmesini sağlayan her türlü diskte (azami 1 diske kadar) ve aracın alt kısmında oluşabilecek zararlar 1 defaya mahsus olmak üzere azami 500 TL ile güvence altına alır.

Ek Teminat Karşılaştırma Tablosu Otomobil Kamyonet
Araç Bakım Hizmeti
Ekstra Asistans Hizmeti
Sürücü Ferdi Kaza
Cam Kurtaran Hizmeti
Lastik Koruyan
İhtiyarı Mali Sorumluluk
Generali, sigortanın kolay hali.
Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.