Generali Sigorta /   Araç Sigortaları /   Prestij Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası


1 dakikada teklif, 3 dakikada poliçe hazır!
Işık hızında sigorta ile tanışmak için hemen teklif alın.

Trafik Sigortası Teklifi
?
Telefon numaranızı giriniz
E-posta adresinizi giriniz
?
TC kimlik numaranızı giriniz
Plaka numaranızı giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile Pazarlama İzni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini okudum. Kabul ediyorum.
Pazarlama İzin metnini okudum, kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

İşleminiz yapılıyor...

agent_zeynep

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizi en kısa sürede arayacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

PRESTİJ TRAFİK SİGORTASI

Trafik Sigortası Nedir?

Prestij Trafik Sigortası, aracın kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya herhangi bir şeyin zarara uğramasına sebep verilmesi halinde, Karayolları Trafik Kanunu'na göre araç sahibinin hukuki sorumluluğunu, zorunlu sigorta limitlerine kadar karşılayan, yasal bir sigorta çeşididir.

Prestij Trafik Sigortası'nın size sunduğu Avantajlar:
  • Otomobil veya kamyonet tipi araçlarınız için yararlanabileceğiniz kaza durumunda çekici gönderimi, lastik değişimi, çilingir gönderimi, akü bitmesi durumunda şarj edilmesi ve yakıt bitmesi durumunda benzin istasyonuna çekim hizmetleri zorunlu trafik sigortası teminatları altındadır.
  • Zorunlu trafik sigorta ücretlerinin uygun, Kasko sigortasının ise çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın camlarını, Lastik Koruyan Teminat ile aracınızın lastiklerini düşük primlerle güvence altına alabileceksiniz (teminatlar otomobil ve kamyonet için farklılık gösterebilir, trafik sigortası hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki karşılaştırma tablosunu kontrol edebilirsiniz)
  • Aracınızı kullanan sürücünün trafik kazası neticesinde vefat etmesi veya sürekli sakat kalması risklerini güvence altına alma imkanı da zorunlu trafik sigortasının faydaları arasındadır.
TEMİNAT

Generali Prestij Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araca veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigorta türüdür.

Aracınız ile yaşayabileceğiniz aşağıdaki durumlara karşı güvence altına alıyoruz:

  • Üçüncü kişilere verebileceğiniz bedeni zararlar
  • Üçüncü kişilere verebileceğiniz maddi zararlar
  • Başka bir araca verebileceğiniz zararlar
SİZE ÖZEL / EK TEMİNATLAR

Sigortanızı özelleştirmeye ne dersiniz? Generali ile bu mümkün!

Prestij Trafik Sigortanıza ek teminatları da dahil edin, çok ekonomik fiyatlarla poliçenizi özelleştirin.

ASİSTANS HİZMETİ
Generali Sigorta olarak ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Prestij Trafik Sigortası ile zorunlu teminatlara ek olarak 7/24 asistans hizmetlerini de sunuyoruz.
Prestij Trafik Sigortanızı Generali'den yaptırın, yola güvenle çıkın.
CAM KURTARAN
Camlarınız koruma altında! Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın diğer bir araçla çarpışması, bir cisme veya diğer bir araca çarpması veya aracınızın çalınmaya teeşbbüsü neticesinde oluşacak cam kırılması hasarları yılda 1 defa ve azami 500 TL ile teminat altına alınmaktadır.
EKSTRA ASİSTANS HİZMETİ
En geç 60 dakikada size ulaşacak çekici hizmeti, aracınızla yaptığınız kaza neticesinde acil bir noktaya yetişmeniz gerekirse 50 TL'ye kadar şehiriçi taksi ücretinizin karşılanacağı ve kaza sonrasında aracınız tamir edilirken 5 gün süre ile (yılda iki kere olmak üzere) ikame araç hizmetlerini paket halinde sunar.
ARAÇ BAKIM HİZMETİ
Araç Bakım Hizmeti ile aracınızdaki 26 noktada (sistemsel arıza sorgulama, fren sistemi kontrolü, lastik ve jantların kontrolü vb.) Mekanik Check Up hizmeti verilirken, Mikropların kırılması ve kötü kokuların giderilmesi için de Ozon Bombardımanı hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik Oto bakım,koruma ve yağ değişim hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabilirsiniz.
LASTİK KORUYAN
Karayolundaki yollardaki çukurlar nedeniyle aracınıza ait lastiklerde (azami 1 lastiğe kadar), lastiklerin dönmesini sağlayan her türlü diskte (azami 1 diske kadar) ve aracın alt kısmında oluşabilecek zararlar 1 defaya mahsus olmak üzere azami 500 TL ile güvence altına alır.
SÜRÜCÜ FERDİ KAZA
Sürücü olarak aracınızı kullanırken yapacağınız trafik kazalarında vefat etmeniz veya sürekli sakat kalmanız durumunda size/yakınlarınıza tazminat ödemesi yapılacaktır.

Ek teminat karşılaştırma tablosunu görmek için tıklayınız.

NEDEN GENERALİ?

Sizi tanıyan Kişisel Sigorta Danışmanınız 7/24 yanınızda

1 dakikada size özel teklifiniz ve sadece 3 dakikada poliçeniz hazır

180 yılı aşkın tecrübesi ile Avrupa'nın 3. Büyük Sigorta Şirketi
GENEL ŞARTLAR

Genel şartlar dokümanına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Ek Teminat Karşılaştırma Tablosu Otomobil Kamyonet
Araç Bakım Hizmeti
Ekstra Asistans Hizmeti
Sürücü Ferdi Kaza
Cam Kurtaran Hizmeti
Lastik Koruyan
İhtiyarı Mali Sorumluluk
Neden Generali'yi Tercih Etmeliyim?

Generali Sigorta, TSB değerleri göz önünde bulundurularak sorgulama süreci sonunda en uygun araç sigorta bedelini hesaplayarak, en hızlı bir şekilde size özel en uygun trafik sigorta ücreti teklifini sunmaktadır. 180 yıllık benzersiz sigortacılık deneyimi ile 7/24 yanınızda olacak Generali, zorunlu trafik sigortası ile herhangibir ek ücret ödemeden ekstra asistans hizmetlerine de sahip olacaksınız.

Generali web sitesi üzerinden veya 0850 555 55 55 no'lu telefonu arayarak kişisel sigorta danışmanlarımıza birkaç dakika içinde araç sigorta fiyatları hesaplamasını yaptırabilir, trafik sigortası fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Avrupa'nın en büyük 3 sigorta firması arasında bulunan Generali Sigorta sektörde müşterilerine sağladığı güvenle ün salmış durumda. 180 yıllık kurumsal yapının sağlamış olduğu güven ve istikrar müşterilerinin huzurlu bir şekilde sigortalanmasını sağlamakta.

Hemen zorunlu trafik sigortası teklifi almak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki Fiyat Öğren butonuna tıklamak ve sayfamızdaki formda sigortanızla ilgili önemli konularda size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileriniz ile birlikte araç bilgilerinize ulaşabilmemiz için TC kimlik numaranız ve araç plaka bilgilerinizi bizimle paylaşmak. Siz de hemen trafik sigortası teklifi alın ve Generali müşterileri arasına katılın.

Türkiye'deki Trafik Kazaları İstatistikleri

trafik-kazasi-istatistikleri

Generali, sigortanın kolay hali.
Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.