Generali Sigorta /   Araç Sigortaları /   Prestij Trafik Sigortası
Zorunlu

Trafik Sigortası


1 dakikada teklif, 3 dakikada poliçe hazır! Işık hızında sigorta ile tanışmak için hemen teklif alın.

Trafik Sigortası Teklifi
Araç markanızı seçiniz
Araç model yılınızı seçiniz
Adınızı giriniz
Soyadınızı giriniz
?
Telefon numaranızı giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile Pazarlama İzni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini okudum. Kabul ediyorum.
Pazarlama İzin metnini okudum, kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

İşleminiz yapılıyor...

agent_zeynep

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizi en kısa sürede arayacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

PRESTİJ TRAFİK SİGORTASI
ÜCRETSİZ ASİSTANS

Prestij Trafik Sigortası ile üçüncü şahıslara karşı sorumluluklarınız teminat altında. Peki ya siz?

Generali Sigorta olarak ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Prestij Trafik Sigortası ile zorunlu teminatlara ek olarak 7/24 asistans hizmetlerini de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Prestij Trafik Sigortanızı Generali’den yaptırın, yola güvenle çıkın.

zorunlu-trafik-sigortasi zorunlu-trafik-sigortasi
TEMİNAT

Generali Prestij Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araca veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigorta türüdür.

Aracınız ile yaşayabileceğiniz aşağıdaki durumlara karşı güvence altına alıyoruz:

 • Üçüncü kişilere verebileceğiniz bedeni zararlar
 • Üçüncü kişilere verebileceğiniz maddi zararlar
 • Başka bir araca verebileceğiniz zararlar
SİZE ÖZEL / EK TEMİNATLAR

Generali Sigorta ile kendinizi güvende hissetmeniz bizim için önemli. Bu nedenle Prestij Trafik Sigortası yaptıran herkese ana teminatlar yanında 7/24 Asistans Hizmetlerini de ücretsiz sunuyoruz.

Sigortanızı özelleştirmeye ne dersiniz? Generali ile bu mümkün!

Prestij Trafik Sigortanıza ek teminatları da dahil edin, çok ekonomik fiyatlarla poliçenizi özelleştirin.

SÜRÜCÜ FERDİ KAZA
Sürücü olarak aracınızı kullanırken yapacağınız trafik kazalarında vefat etmeniz veya sürekli sakat kalmanız durumunda size/yakınlarınıza tazminat ödemesi yapılacaktır.
EKSTRA ASİSTANS HİZMETİ
En geç 60 dakikada size ulaşacak çekici hizmeti, aracınızla yaptığınız kaza neticesinde acil bir noktaya yetişmeniz gerekirse 50 TL’ye kadar şehiriçi taksi ücretinizin karşılanacağı ve kaza sonrasında aracınız tamir edilirken 5 gün süre ile (yılda iki kere olmak üzere) ikame araç hizmetlerini paket halinde sunar.
CAM KURTARAN
Camlarınız koruma altında! Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın diğer bir araçla çarpışması, bir cisme veya diğer bir araca çarpması veya aracınızın çalınmaya teeşbbüsü neticesinde oluşacak cam kırılması hasarları yılda 1 defa ve azami 500 TL ile teminat altına alınmaktadır.
LASTİK KORUYAN
Karayolundaki yollardaki çukurlar nedeniyle aracınıza ait lastiklerde (azami 1 lastiğe kadar), lastiklerin dönmesini sağlayan her türlü diskte (azami 1 diske kadar) ve aracın alt kısmında oluşabilecek zararlar 1 defaya mahsus olmak üzere azami 500 TL ile güvence altına alır.
ARAÇ BAKIM HİZMETİ
Araç Bakım Hizmeti ile aracınızdaki 26 noktada (sistemsel arıza sorgulama, fren sistemi kontrolü, lastik ve jantların kontrolü vb.) Mekanik Check Up hizmeti verilirken, Mikropların kırılması ve kötü kokuların giderilmesi için de Ozon Bombardımanı hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik Oto bakım,koruma ve yağ değişim hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Ek teminat karşılaştırma tablosunu görmek için tıklayınız.

NEDEN GENERALİ?

Sizi tanıyan Kişisel Sigorta Danışmanınız 7/24 yanınızda

1 dakikada size özel teklifiniz ve sadece 3 dakikada poliçeniz hazır

180 yılı aşkın tecrübesi ile Avrupa’nın 3. Büyük Sigorta Şirketi
TRAFİK SİGORTASI NEDİR?
SIKÇA SORULAN SORULAR
GENEL ŞARTLAR

Prestij Trafik Sigortası, aracın kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya herhangi bir şeyin zarara uğramasına sebep verilmesi halinde, Karayolları Trafik Kanunu'na göre araç sahibinin hukuki sorumluluğunu, zorunlu sigorta limitlerine kadar karşılayan, yasal bir sigorta çeşididir.

Prestij Trafik Sigortası'nın size sunduğu Avantajlar:
 • Trafik sigortasını Kredi kartına 6 Taksitle veya Peşin olarak ödeme imkanı
 • Otomobil veya kamyonet tipi araçlarınız için yararlanabileceğiniz kaza durumunda çekici gönderimi, lastik değişimi, çilingir gönderimi, akü bitmesi durumunda şarj edilmesi ve yakıt bitmesi durumunda benzin istasyonuna çekim hizmetleri zorunlu trafik sigortası teminatları altındadır.
 • Zorunlu trafik sigorta ücretlerinin uygun, Kasko sigortasının ise çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın camlarını, Lastik Koruyan Teminat ile aracınızın lastiklerini düşük primlerle güvence altına alabileceksiniz (teminatlar otomobil ve kamyonet için farklılık gösterebilir, trafik sigortası hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki karşılaştırma tablosunu kontrol edebilirsiniz)
 • Aracınızı kullanan sürücünün trafik kazası neticesinde vefat etmesi veya sürekli sakat kalması risklerini güvence altına alma imkanı da

  zorunlu trafik sigortası

  nın faydaları arasındadır.
Teminatlar:
 • Aracınız ile bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına sebep olmanız durumundaki sorumluluklarınız
 • Aracınız ile bir 3. şahıs mallarına zarar vermiş olmanız durumundaki sorumluluklarınız
 • Aracınız ile diğer bir araca zarar vermiş olmanız durumundaki sorumluluklarınız
 • Yol yardım için lastik değişimi, çilingir, yakıt bitmesi durumunda çekim, akünün sarj edilmesi hizmetleri
 • Yol Yardım Hizmeti:

Bu hizmet ile, aracınız, kazanın gerçekleştiği il içinde en yakın yetkili servise veya anlaşmalı servise veya sizin istediğiniz başka bir servise çekilebilmekte, gerektiğinde vinçle kurtarılma hizmeti sunulmakta ve ambulans gönderimi hizmeti sunulmaktadır. Yine, lastik değişimi, çilingir gönderimi, akü bitmesi durumunda şarj edilmesi ve yakıt bitmesi durumunda benzin istasyonuna çekim hizmetleri de sunulmaktadır.

Ek teminatlar:
 • Poliçeniz kapsamına dahil edebileceğiniz ek teminatların aracınız için uygunluğunu karşılaştırma tablosundan kontrol edebilirsiniz.
 • Sürücü Ferdi Kaza:
  Sürücü olarak aracınızı kullanırken yapacağınız trafik kazalarında vefat etmeniz veya sürekli sakat kalmanız durumunda size/yakınlarınıza tazminat ödemesi yapılacaktır.
 • Ekstra Asistans Hizmeti:
  En geç 60 dakikada size ulaşacak çekici hizmeti, aracınızla yaptığınız kaza neticesinde acil bir noktaya yetişmeniz gerekirse 50 TL’ye kadar şehiriçi taksi ücretinizin karşılanacağı ve kaza sonrasında aracınız tamir edilirken 5 gün süre ile (yılda iki kere olmak üzere) ikame araç hizmetlerini paket halinde sunar.
 • Cam Kurtaran:
  Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın diğer bir araçla çarpışması, bir cisme veya diğer bir araca çarpması veya aracınızın çalınmaya teeşbbüsü neticesinde oluşacak cam kırılması hasarları yılda 1 defa ve azami 500 TL ile teminat altına alınmaktadır.
 • Lastik Koruyan:
  Karayolundaki yollardaki çukurlar nedeniyle aracınıza ait lastiklerde (azami 1 lastiğe kadar), lastiklerin dönmesini sağlayan her türlü diskte (azami 1 diske kadar) ve aracın alt kısmında oluşabilecek zararlar 1 defaya mahsus olmak üzere azami 500 TL ile güvence altına alır.
Ek Teminat Karşılaştırma Tablosu Otomobil Kamyonet
Araç Bakım Hizmeti
Ekstra Asistans Hizmeti
Sürücü Ferdi Kaza
Cam Kurtaran Hizmeti
Lastik Koruyan
İhtiyarı Mali Sorumluluk
Trafik Sigortası Nedir?
Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigorta ürünüdür. Trafik sigortası poliçeleri olmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanarak, trafikten men edilir.
Trafik Sigortası Ne Zaman Yapılır, Ne Zamana Kadar Geçerlidir?
Trafik sigortası poliçesinin süresi bir yıldır ve her yıl zorunlu olarak yenilenmesi gerekmektedir. Poliçe başlangıcından itibaren bir yıl geçerlidir ve poliçe bitiminde tekrar yenilenmesi gerekmektedir.
Zorunlu Trafik Sigortası ile Kasko Arasındaki Fark Nedir?
Trafik sigortası ile kasko birbirinden tamamen farklı olan ancak karıştırılan sigorta türleridir. Trafik sigortası kaza durumunda karşı tarafın zararını karşılar, kasko ise sizin zararınızı karşılar. Trafik sigortasını yaptırmak zorunludur, kasko ise isteğe bağlıdır. Trafik sigortanızı yaptırmaz ve yenilemezseniz aracınız yasal olarak trafiğe çıkamaz, çıktığı takdirde aracınız bağlanır. Kaskoda ise böyle bir durum söz konusu değildir.
Trafik Sigortasının teminat limitlerini kim belirlemektedir, ne sıklıkta değişmektedir?
Araç Trafik Sigortasının teminat limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmekte, kullanım tarzı bazında her takvim yılı başında güncellenmektedir.

Trafik Sigortası hesaplama

nasıl yapılır?
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından öneri niteliğinde duyurulan araç sigortası fiyatları aracın türüne ve yaşına göre değişiklik gösterir. Ayrıca şehir unsuru da

trafik sigortası fiyatları

hesaplamasında esas alınan bir başka kriterdir. Yani araç sigorta ücretleri aracın kayıtlı olduğu şehire göre değişiklik gösterecektir.

2017 Trafik Sigortası Fiyatları

Sigorta şirketleri Türkiye’deki 20 milyonu aşkın motorlu taşıt sahibini çok yakından ilgilendiren Zorunlu Trafik Sigortası fiyatlarını hesaplarkan aracın yaşından sürücünün geçmişine kadar birçok kriteri göz önünde bulundurmaktadır.
2017 senesinde de Generali Sigorta olarak ise sektördeki yoğun rekabete rağmen müşterilerimiz memnun edecek fiyat tarifeleri işleme koyduk.
Generali Sigorta, müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için karlılığı da göz önünde bulundurarak 2017 senesine yeniden iddalı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz yıldaki sektör artışından sonra 2017’de ise Trafik Sigortası fiyatlarında gözle görülür bir artış beklenmemektedir.
Trafik Sigortası teklifi veren firmalar arasında Generali Sigorta ise her kanaldan erişebilirliği ve 7/24 asistans hizmetleri ile bir adım öne geçmektedir.
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları 2017
Trafik sigortası fiyatları yıldan yıla değişiklik gösterdiği gibi bilindiği üzere araçtan araca ve sürücüden sürücüye de farklılık göstermektedir.
2017 senesinde ise Trafik Sigortası fiyatlarını belirleyecek en önemli etkenler piyasanın durumu, yetkili mecraların aldığı aksiyonlar ve her zaman olduğu gibi sizin ve arabanızın trafik geçmişi olacaktır.
2016’dan 2017’ye geçerken yetkililer fiyatlarda büyük bir oynama beklemezken herkesin sürprizlere açık olması gerektiğini de belirtiyorlar.
Zorunlu trafik sigortası fiyatları 2017 yılında ne kadarlık bir artış veya azalış olacağına dair şuanlık net bir fiyat listesini ilerleyen günlerde sizlerle siz müşterilerimizle paylaşacağız.

2017 Trafik Sigotası Hesaplama

Her sene başında olduğu gibi 2017’de de Trafik Sigortası fiyatları araç sahipleri tarafından en fazla merak edilen konulardan birisi olarak gündemin ilk sıralarına oturuyor.
2016’da çalkantılı bir grafik çizen Trafik Sigortası fiyatlarının 2017’de ise fazla değişikliğe uğramaması yani daha stabil bir grafik çizmesi bekleniyor.
Her zaman olduğu gibi 2017’de de Zorunlu Trafik Sigortası primleri belirlenirken sizin ve aracınızın hasar geçmişi oldukça önem taşımaktadır. Farklı sigorta firmaları farklı noktalara önem verirken bu firmalar arasındaki fiyat farklılıklarının da kaynağı bu değerlendirmeler olarak görülüyor.
Size özel, uygun sigorta teklifi almak ise Generali’de oldukça kolay. İnternet sitemiz üzerinden sadece birkaç dakikanızı ayırarak size özel trafik sigortası fiyatını öğrenebilir veya 0 850 555 55 55’i arayarak Kişisel Sigorta Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.
2017’de Trafik Sigortası Teklif Alma
Trafik sigortası teklifi verilirken birçok kriteri göz önünde bulunduran firmalar müşterilerini elinde tutabilmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için oldukça yoğun mesai harcamaktadırlar.
Generali Sigorta olarak biz de sigortanın kolay hali mottosuyla çıktığımız bu yolda müşterilerimiz her zaman sigortayı kolaylaştırmayı hedefledik. Bu bağlamda müşterilerimizin Trafik Sigortası Teklif Alma işlemlerini kolaylaştırmak için çok çabaladık. Bu çabalarımızın sonucunda ise ortaya birçok kanaldan ulaşılabilecek bir sistem çıktı.
Generali Sigorta’dan Trafik Sigortası Teklifi Almak isteyen herkes dilerse generali.com.tr’den dilerse de Kişisel Sigorta Danışmanlarımız aracılığıyla sigorta primlerini öğrenebilmektedirler. Bunun yanında Türkiye genelindeki acentelerimiz de müşterilerimizi memnun etmek amacıyla hızlı bir şekilde Trafik Sigortası Teklif Alma işlemlerini gerçekleştirmektedirler.
Zorunlu Trafik Sigortası Hesaplama
Zorunlu trafik sigortası hesaplama işlemini yaptırmak için aşağıda bulunan forma aracınızın markasını, model yılını, plaka numaranızı, telefon ve TC kimlik numaranızı girmeniz trafik sigortası hesaplamanız için yeterli olacaktır.

Araç markanızı seçiniz
Araç model yılınızı seçiniz
Plaka numaranızı giriniz
Telefon numaranızı giriniz
TC Kimlik numaranızı giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile Pazarlama İzni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini okudum. Kabul ediyorum.
Pazarlama İzin metnini okudum, kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
İşleminiz yapılıyor...
icon_error_exc
Yenileme müşterisi olduğunuz için teklif veremiyoruz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
icon_error_exc
Tüh, yanlış giden bir şeyler var!
Kişisel Sigorta Danışmanınız sizinle en kısa sürede iletişim kuracaktır.
Yaklaşık Fiyat Teklifiniz
0 TL Online Devam Et
content-1
Trafik Sigortası Primi Neye Göre Belirlenir?

Zorunlu Trafik Sigortası, her araç sahibinin trafikte yaşayacağı bir kazada üçüncü şahısların zararını karşılamak adına devlet tarafından sahip olunması zorunlu olan bir poliçedir.

Zorunlu Trafik Sigortası’nın primlerini her sigorta şirketi kendi kriterlerine göre belirlemektedir. 2014 yılına kadar sabit bir prim üzerinden kesilen poliçeler bu tarihten itibaren sigorta firmalarına bırakılmıştır.

Firmaların kriterlerinde ise çok farklı ve çeşitli kriterler primleri belirlerken önemli bir rol oynamaktadır. Aracın markasından, trafiğe kayıtlı olduğu şehire, şoförün kaza geçmişinden, aracın kaza geçmişine kadar birçok faktör prim belirlemede etkili olmaktadır.

Bu faktörler belirlenirken aracın ve sürücünün kaza yapma ihtimali büyük ölçüde göz önünde bulundurulmakta. Örneğin, 10 senede 5 kere kaza yapmış bir kişi ile hiç kaza yapmamış bir sürücü arasında risklilik olarak büyük farklar vardır. Hiç kaza yapmamış kişi diğer faktörlerden bağımsız daha uygun trafik sigortası fiyatı alabilecektir.

Diğer bir faktör ise aracın markası ve modelidir. Bu noktada göz önünde bulundurulan değerlendirmeler ise farklılık göstermektedir. Kimi sigorta firması orta yaş araçlara daha uygun fiyat verirken kimisi genç yaştaki araçları daha çok sevmektedir.

DEVAMINI OKU
content-2
Trafik Sigortası Yaptırmasam Olur Mu?

Trafik Sigortası, diğer adıyla Zorunlu Trafik Sigortası adındanda anlaşılacağı gibi devlet tarafından her araç için yaptırılması gereken bir sigortadır.

Trafik sigortası yaptırmayanlar ise devlet tarafından belli yaptırımlara mahruz kalmaktadır. Eğer aracınızın zorunlu trafik sigortası yoksa ve herhangi bir trafik kontrolünde bu tespit edilirse aracınıza trafik ekipleri tarafından el konulmaktadır. Böyle bir durumda belirli bir cezanın yanında trafik sigortası poliçesi almadan aracınızı geri alamıyorsunuz.

Trafikte yaşanan kontrollerde police numaranız sorulduğunda aracınız sigortalı olsa bile bu numarayı yetkilelere sunamadığınız takdirde aracınız çekilme tehlikesi altında bulunuyor. Devletin bu konuyu ne kadar sıkı tuttuğunun göstergesi olan bu yöntem her araç sahibinin trafiğe bu sigortaya sahip olmadan çıkmamaları hakkında ciddi bir şekilde uyarmakta.

Trafik sigortası ne kadar zorunlu bir ürün olsa da yaptırılmadığı takdirde bu sigortaya sahip olmayan sürücülerin büyük risk taşıdığı bilinmelidir. Talihsiz bir kazada eğer kusurlu bulunursanız karşı tarafın masraflarını ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu durumda ise yüksek meblağlar sizi büyük sıkıntılara sokabilir.

DEVAMINI OKU
content-3
2016

Trafik Sigortası Fiyatları

Sigorta firmaları her dönem Türkiye’deki 20 milyon aracı ve sahibini yakından ilgilendirecek Zorunlu Trafik Sigortası fiyatlarını belirlerken farklı tarifeler ve kriterleri göz önünde bulundurmakta. Generali Sigorta olarak, müşterilerimize, bu rekabetçi ortamda en uygun fiyatı sunmak adına yoğun bir çalışma dönemi geçirdik.

Bu çalışmanın sonucunda firmanın karlılığını da göz önünde bulundurarak hali hazırdaki ve potansiyel müşterilerimize uygun fiyat vermek için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Trafik sigortası fiyatlarında 2016’da görülen fiyat artışları sektörel bir trend olup sigorta firmalarının zararlarını minimuma indirme uğraşının bir sonucudur.

2016’da Trafik Sigortası fiyatları belirlenirken Generali Sigorta gibi tüm sigorta firmaları çok farklı parametreler kullanmakta. Bu parametreler içerisinde araç yaşından sürücünün trafikteki geçmişine kadar birçok kriter bulunmakta.

DEVAMINI OKU
content-4
Trafik Sigortası Fiyatları 2016’da Ne Kadar?

2016 yılındaki Zorunlu Trafik Sigortası primlerinde görülen artış geçtiğimiz sene sonuna doğru kendini iyice hissettirmişti. Bu artışların en büyük sebeplerinden birisi ise sektörün trafik sigortasında ödediği yüksek tazminatlar nedeniyle uzun dönemdir zarar içerisinde olması.

2016’daki Zorunlu Trafik Sigortası'ndaki prim fiyatlarını ise Generali Sigorta’nın sizler için hazırladığı ve sadece size özel olan avantajlı fiyatlara bakarak öğrenebilirsiniz.

Fiyatlar belirlenirken aracınızın yaşı, ehliyet yılınız, arabanızın hasar durumu gibi birçok faktörle birlikte risklilik oranınız hesaplanarak size özel sigorta prim teklifleri sunmaktayız.

DEVAMINI OKU
content-5
Zorunlu Trafik Sigortası 2016 Yılı İçin Hemen Teklif Alabilirsiniz

2016’yla birlikte Zorunlu Trafik Sigortasını yenilemek isteyen araç sahipleri kendi otomobili için uygun ve avantajlı teklifleri anında Generali Sigorta’dan öğrenebilirler.

Trafik sigortasını öğrenmek isteyenler birkaç basit bilgiyle çok hızlı bir şekilde fiyat tekliflerini alabilirler. 2016’da da generali.com.tr sadece 7 saniye içerisinde Trafik Sigortası teklifi vererek bu konuda oldukça iddialı bir performans göstermeye devam ediyor.

content-6
Trafik sigortasının coğrafi sınırı ve kapsamı nedir?

Araç trafik sigortası Türkiye sınırları içinde geçerlidir. Sigortanın kapsamı üçüncü şahısların, sigortalının Karayolları Trafik Kanunu çerçevesindeki sorumluluk riski kapsamında, sigortalıdan talep edebilecekleri tazminat talepleri ile sınırlıdır. Bu yüzden aracıyla Türkiye sınırları dışına çıkacak sürücülerin farklı bir prosedür uygulaması gerekmektedir.

Trafik sigortası yurt dışında yabancı bir ülkenin karayollarına bağlı araçlara verilen zararı karşılamamaktadır.

content-7
Neden Generali’yi tercih etmeliyim?

Generali Sigorta TSB değerleri göz önünde bulundurularak sorgulama süreci sonunda en uygun araç sigorta bedelini hesaplayarak, en hızlı bir şekilde size özel en uygun trafik sigorta ücreti teklifini sunmaktadır. 180 yıllık benzersiz sigortacılık deneyimi ile 7/24 yanınızda olacak Generali , zorunlu trafik sigortası ile herhangibir ek ücret ödemeden ekstra asistans hizmetlerine de sahip olacaksınız.

Generali web sitesi üzerinden veya 0850 555 55 55 no’lu telefonu arayarak kişisel sigorta danışmanlarımıza birkaç dakika içinde araç sigorta fiyatları hesaplamasını yaptırabilir, trafik sigortası fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Ayrıca Generali trafik sigorta ücretlerine kredi kartına 6 taksit ve peşin ödeme imkanı da sunmaktadır.

Avrupa’nın en büyük 3 sigorta firması arasında bulunan Generali Sigorta sektörde müşterilerine sağladığı güvenle ün salmış durumda. 180 yıllık kurumsal yapının sağlamış olduğu güven ve istikrar müşterilerinin huzurlu bir şekilde sigortalanmasını sağlamakta.

DEVAMINI OKU
content-8
Kimler trafik sigortası prim iadesi alabilir?

19 Haziran 2014 ile 30 Eylül 2015 tarihleri arasında trafik poliçesi yaptırmış, geçmiş poliçesinden gelen hasarsızlık indirim hakkına sahip olduğu halde poliçesi indirimsiz olarak düzenlenmiş olan bireysel sigorta sahipleri 12 Ağustos 2016 tarihi itibari ile prim iadelerini alabilmektedir.

Alınacak prim iadesi tutarı sigorta şirketlerinin trafik sigortası tarife uygulamalarına göre sigorta şirketi tarafından hesaplanmaktadır.

Generali, sigortanın kolay hali.
Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.
cta_btn
BETA
Kişisel Sigorta Danışmanı
Görüntülü Görüşme Başlat
close
left-side

Trafik/Kasko Fiyatını Hesapla

Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz
Lütfen geçerli bir TC kimlik numarası giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile pazarlama izni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız.
Pazarlama İzin metnini okudum, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
Lütfen geçerli bir plaka numarası giriniz.
agent
Trafik/Kasko Sigortası
Fiyatınız

Yenileme müşterisi olduğunuz için teklif veremiyoruz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizinle en kısa sürede iletişim kuracaktır.

Acente müşterisi olduğunuz için size teklif veremiyoruz.

Acentemi Bul

Tüh, yanlış giden bir şeyler var!

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizinle en kısa sürede iletişim kuracaktır.

Lütfen bekleyiniz...

Trafik Sigortası 0 TL
Kasko Sigortası 0 TL
Online Devam Et