Volvo Kasko Sigortası

Uygun Fiyatlarla Volvo Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Volvo Kasko Fiyatları

150 yıllık kasko deneyimi ve tecrübesiyle Generali Sigorta, kişiye özel kasko hizmeti ve ayrıcalıklı teklifleriyle Volvo araç sahiplerine en uygun Volvo kasko sigortası hizmetini sunuyor. Siz de Volvo araç sigortası yaptırmak ve bütçenize en uygun tekliflerle Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı kasko hizmetlerinden yararlanmaya başlamak için Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın.

Volvo Araç Hakkında

Dünya otomobil sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Volvo, 1927 yılında İsveç’te kurulan bir otomobil markasıdır. Kurulduğu ilk yıllarda çoğunlukla ağır vasıta araçların üretimini yapan Volvo, ilerleyen yıllarda otomobil üretimine de başlamıştır. Volvo ilk ürettiği otomobil olan ÖV4 isimli araç sonrasında ise kamyon üretimine devam etmiş ve bu üretimde oldukça başarılı olmuştur. Her araç türünü üretmeyi amaçlayan Volvo, kamyonlardan sonra otobüs üretimine de başlayarak; 1934 yılında ilk otobüs serisini çıkarmıştır.

Savaş döneminde de uçak motorları üreten Volvo zaman içinde çok hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. İlk ve en büyük tesisi İsveç’te, ikinci büyük tesisi Belçika’da olan olan marka, ilerleyen yıllarda bir çok ülkede de tesis açmaya devam etmiştir.

Ağır ve büyük araç üretiminde daha çok başarı gösteren Volvo’nun bir kısmı 1999 yılında Ford Motor Company’e satılmıştır. Bu satışlar sonrası ticari araç üretimine daha fazla ağırlık veren Volvo, marka yükselişine tam gaz devam ederken 2001 yılında Renault içinde üretilen ticari ağır araçları kendi bünyesine katmış ve tanınırlığını oldukça arttırmıştır. 2010 yılından bu yana Volvo’ nun yeni sahibi olan Çinli bir firma olan Geely, ARGE ve ana üretim olarak İsveç’te kalmaya karar vermiştir. Aynı zamanda yakın zamanda Çin’e yeni açılacak olan fabrikanın sadece Çin’de satışının gerçekleşeceğine de karar verilmiştir.

Volvo Kasko Sigortası

Otomotiv sektöründe bir dev haline gelen Volvo araçlarından birine sahip olanların ilk yapması gereken; elbette ihtiyaçlarına yönelik Volvo araç kasko sigortası için araştırmalara başlamasıdır. Sigorta şirketleri ile detaylı görüşmeler yaparken ise satın alınacak kaskonun ihtiyaca yönelik teminat ve hizmetleri içermesine ve bütçenize uygun Volvo kasko sigorta teklifi vermesine özellikle dikkat edilmesi gerekir.

Generali Sigorta ise Volvo marka aracınızın kasko sigortası için gerekli tüm ihtiyaç ve önceliklerinizi göz önünde bulundurarak size sorunsuz kasko hizmeti sunmanın ayrıcalığını yaşatmak için hazırlanıyor. Siz de Volvo aracınıza en uygun fiyatlarla Volvo kasko sigortası teklifi almak ve Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatı yakalamak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

FİYATINI ÖĞREN
Sadece 1 dakika