Generali Sigorta /   Generali Sigorta /   Yönetim Kadrosu

YÖNETİM KADROSU

MineAyhan

Mine AYHAN

Genel Müdür

1968 yılında Tarsus'ta doğan Ayhan, Tarsus Amerikan Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümü mezunu. Yapı Kredi Sigortada yaklaşık 15 yıl boyunca çeşitli departmanlarda görev aldıktan sonra Teknik ve Acentelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Teb Sigorta 'da Teknik, Reasürans ve Hasardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Allianz Sigorta'da Key Accounts Grubu başında görev aldıktan sonra 27 Temmuz 2009 tarihi itibariyle Generali Sigorta Teknik ve Reasürans Genel Müdür Yardımcılığı görevi ile Generali Sigorta ailesine katılmış ve 01.02.2010 tarihinde Genel Müdür olarak atanmıştır.

MehmetTumer

Mehmet Tümer

Teknik ve Reasürans Genel Müdür Yardımcısı

Mehmet Tümer, 1992 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine Garanti Bankası A.Ş’de Bakırköy Bölge Müdürlüğü’nde Yönetici Adayı olarak başlayan Mehmet Tümer, Yapı Kredi Sigorta A.Ş’de Nakliyat Sigortaları Müdür Yardımcısı, Kurumsal Underwriting Departmanı’nda Müdür Yardımcısı, Bankasürans Müdürü, Oto Sigortaları Kıdemli Müdürü ve sonrasında Oto ve Nakliyat Sigortaları Kıdemli Müdürü olarak görevini sürdürmüştür. 21.04.2014 tarihi itibariyle Generali Sigorta’da Teknik ve Reasürans Genel Müdür Yardımcısı görevi ile Generali ailesine katılmıştır.

ErkanAydogan

Erkan Aydoğan

Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

1967 doğumlu Erkan Aydoğan, Hacettepe Üniversitesi Maliye bölümü mezunudur. Kariyerine Türkiye Halk Bankası’nda başlayan Erkan Aydoğan, Aksigorta'da 19 yıl boyunca çeşitli departmanlarda görev aldıktan sonra, Liberty Sigorta'da Satış ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. 18 Temmuz 2013 tarihi itibariyle Generali Sigorta Acenteler ve Bölgelerden Sorumlu Direktör görevi ile Generali ailesine katılmış ve 01.04.2014 tarihinde Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

SunayKoray

Sunay Koray

Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü’nden 2000 yılında mezun olan Sunay Koray, Marmara Üniversitesi’nde Uluslararası Ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde “Makro Ekonomik Göstergelerin Şirket Değerlemesine Etkileri” doktora tezine devam etmekte olan Koray, 2004 - 2008 yılları arasında BDO Türkiye’de Kıdemli Denetçi olarak görev aldı. 2008 – 2015 yılları arasında Aviva Sigorta’da sırasıyla Mali Kontrol ve Raporlama Müdür Yardımcısı, Mali Kontrol ve Raporlama Müdürü, Finans ve Yatırımcı İlişkileri Bölümü Başkanı görevlerini yürüten Koray, Şubat 2015’te Aviva Sigorta’da CFO görevine atandı. Sunay Koray 15 Nisan 2015 tarihi itibariyle Generali Sigorta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevi ile Generali ailesine katılmıştır.

MPinarDogru

Pınar Münevver Doğru

Oto Sigortaları Direktörü

Pınar Münevver Doğru, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. TSEV_Kaza Sigortaları bölümünü tamamlamıştır. Kariyerine 01.01.1990 yılında Universal Sigorta A.Ş.’de başlamış, çeşitli departmanlarda görev yaptıktan sonra Oto ve Oto dışı Kaza Sigortaları Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 29.08.2000 tarihi itibari ile Generali Sigorta A.Ş. de Oto ve Oto Dışı Kaza Sigortaları Müdür Yardımcısı olarak görevine başlamış, sırasıyla Oto ve Otodışı Kaza Sigortaları Müdürü, Bireysel & Oto Sigortaları Müdürü olarak atanmıştır. 01.06.2014 tarihinden itibaren Oto Sigortaları Underwriting Direktörü olarak görev yapmaktadır.

SelcenSecginli

Selcen Seçginli

Hasar - Hukuk - Rücu Direktörü

Selcen Seçginli, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur. 2000 yılında kariyerine İsviçre Sigorta’da Hasar Departmanı’nda başlayan Selcen Seçginli, Aviva Sigorta Hasar Departmanı’nda çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra Aviva Sigorta Hasar Departman Müdürü olarak görevini sürdürmüştür. 24.06.2013 tarihi itibariyle Generali Sigorta Hasar Direktörü görevi ile Generali ailesine katılmıştır. 01.01.2015 tarihi itibariyle Hasar - Hukuk - Rücu Direktörü olarak atanmıştır.

ElifUysalKumcu

Elif Uysal Kumcu

İnsan Kaynakları Müdürü

Elif Uysal Kumcu, Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümü mezunudur. 2000 yılında kariyerine USEH -Uluslararası Eğitim ve Staj Hizmetleri, International Training Services bünyesinde Danışman olarak başlayan Kumcu, 2003 yılı itibariyle Viko by Panasonic’te İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak görev aldıktan sonra,03.03.2009 yılı itibariyle Generali Sigorta’da İnsan Kaynakları Müdürü olarak Generali ailesine katılmıştır.

Generali, sigortanın kolay hali.
Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.
cta_btn
close
left-side

Trafik/Kasko Fiyatını Hesapla

Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz
Lütfen geçerli bir TC kimlik numarası giriniz
Lütfen geçerli bir plaka numarası giriniz.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile pazarlama izni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız.
Pazarlama İzin metnini okudum, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Lütfen bekleyiniz...