Generali Sigorta /   Araç Sigortaları /   Prestij Kasko Ekstra Sigortası /   Mazda Kasko Fiyatları
Mazda

Kasko Sigortası


Mazda marka aracınız için hemen kasko teklifi alın.

Kasko Sigortası Teklifi
?
Telefon numaranızı giriniz
E-posta adresinizi giriniz
?
TC kimlik numaranızı giriniz
?
Plaka numaranızı giriniz
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile Pazarlama İzni metinlerini okudum, kabul ediyorum. Pazarlama izni seçenekleri için tıkla.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini onaylayınız ve pazarlama izni hakkında karar veriniz.
X Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi metnini okudum. Kabul ediyorum.
Pazarlama İzin metnini okudum, kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

İşleminiz yapılıyor...

agent_zeynep

Kişisel Sigorta Danışmanınız sizi en kısa sürede arayacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Mazda Kasko Fiyatları

En Cazip Fiyatlar ile Mazda Kasko Sigortası Generali’de

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi Generali Sigorta, bütçenize uygun teklifleri, teminat seçenekleri ve ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile sizleri Mazda kasko sigortası ile tanıştırıyor. Siz de Mazda aracınıza en uygun Mazda kasko fiyatları ve Mazda kasko sigortası hizmetlerini, 150 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle Generali Sigorta’dan alabilir; güvenilir ve ayrıcalıklı sigorta hizmetinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Mazda Araç Hakkında

1920 yılında Japonya’da kurulan Toyo Cork Kogyo Co. Ltd şirketleri olarak otomobil dünyasına büyük bir hız ile giren Mazda Motor Corporation; Hiroşima ve Japonya temelli bir Japon otomobil markası olarak bilinir. 1931 yılında Mazda kurucusu Toyo Kogyo ise makine üretimine başlamış ve otomotiv dünyasına geçişin ilk adımını atmıştır. Mazda aslında ilk olarak İkinci Dünya Savaşı yıllarında ürettiği silahlar ile ismini duyurmayı başarmıştır. İkinci Dünya Savaşı sonrasında ise ürettiği araçlarda, çoğunlukla daha önce ürettiği silahlarla aynı ismi kullanmıştır.

Mazda’nın temel prensibi ise diğer rakip otomotiv firmalarından farklı olmak istemesiydi. Bu nedenle ürettiği araçlarda hem pistonlu hem de döner motorlu araba modellerini tüm dünyaya sergilemiştir. Mazda’nın otomotiv teknolojisinde bir devrim yaratan bu müthiş fikri, birçok rakip otomobil üreticisi tarafından da hayranlık ile karşılanmıştır. Bu hayranlığın temel sebebi ise elbette hem pistonlu hem de döner motorlu araba modellerinin araca hafiflik ve hız kazandırmasıydı.

1959 yılına gelindiğinde ise Kanada’da Mazda’nın araçlarının tanıtılmasına karşın Mazda ilk resmi çalışmalarına 1968 yılları arasında başlamıştır.Mazda modelleri ismini dünyanın her yerinde kısa bir süre içerisinde duyurmayı başarmıştır.1970 yılında ise ilk olarak resmi bir şekilde Mazda kendisini Amerikan pazarlarında göstermeye başlamıştır. Üstün başarısını burada da gösteren Mazda Amerika’da adını her geçen gün duyurmuş ve arabaları fazlasıyla sevilmiştir. Hatta Mazda’nın popülerliği zaman içinde o kadar ilerlemiş ki Kuzey Amerika’daki müşterilerine özel araçlar üretmeye başlamıştır.

Günümüzde ise Mazda ürettiği kamyonetler ile ismini duyurmayı başarmıştır. Mazda adını tek pikap kamyonet üreticisi olarak tanıtarak; dünyanın en meşhur otomotiv ismi haline getirmiştir.

Mazda Kasko Sigortası

Mazda aracınıza en uygun Mazda kasko sigortası artık Generali Sigorta’da sizleri bekliyor. Dünyanın en seçkin otomobil firmalarının tercihi Generali Sigorta, 150 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle Mazda araç sahiplerinin de kasko sigortası deneyimine destek olmaya devam ediyor. Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi Generali Sigorta, sınırsız müşteri hizmeti, bütçenize uygun teklif ve teminat seçenekleri ile Mazda araç sigortası deneyimini sizlere yaşatacak. Siz de hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güven içinde korurken, olası kaza durumlarında da aracınızı, Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı ve hesaplı Mazda kasko fiyatları ve hizmetleri ile tanıştırmak için acele edin. Generali Sigorta’dan bütçenize en uygun fiyatlarla Mazda kasko sigorta teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

mazda

Mazda Kasko Değeri Hesapla

Araç model yılınızı seçiniz
Araç tipinizi seçiniz
model
aracınızın kasko değeri
'dir.
Generali, sigortanın kolay hali.