İnsan Kaynakları

Amacımız

Şirketimizi ve Grubu geleceğe taşıyacak, Generali değerlerine sahip, işe en uygun nitelikteki işgücünü seçmeyi ve işe almayı gerçekleştirmektir.

Hedefimiz

Tarihçemizle gurur duyarak, uluslararası ve çokuluslu bir şirketin getirmiş olduğu zenginlikleri özümseyerek, Şirket kimliğimizi geliştirmeyi hedefleriz.

Nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmak,

Çalışanlarımızın, öneri ve beklentilerini dikkate almak; bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek,

Katılımcı, paylaşımcı, tarafsız, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak, bu arada şirketin gizlilik ilkelerini göz ardı etmeme konusunda geliştirmek,

Şirketimizin ve çalışanlarımızın gelişimi için çalışanları faklı görevlerle yetiştirmek ve rotasyon uygulamalarının artmasını sağlamak,

Yetkin ve başarılı bir işgücü ve lider adayları oluşturmak amacıyla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlamak,

Güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamaktır.

Eşit Olanaklar Şirketi

Eşit fırsatlar tanıyan işveren olarak hiçbir çalışana veya başvuru gerçekleştiren adaylarımıza karşı renk, din, ulusal köken, cinsiyet, fiziksel veya zihinsel engellilik, yaş farklılıklarından ayırım yapmamaktayız. Bu taahhüdümüz bizim değerlerlerimizin ve Davranış Kurallarımızın içinde yer almaktadır. Çalışanlarımızın hayatlarının tüm aşamalarında gelişimlerine destek olmakta ve çeşitliliğe destek vermekteyiz.

Kültürümüz

Vizyon, misyon ve değerlerimiz şirket kültürümüzün temelini oluşturmaktadır. Bu temelimiz insanların hayatlarında bir fark yaratma isteğimizden gelmektedir. Bu taahüdümüz iki asırdır Grubumuzun en önemli mirasıdır.

Bizimle Çalışın

Bizim işimiz insanlar. Sigorta ile insanların ve toplumların hayatlarında olumlu bir etki bırakma ve onları koruma amacı taşımaktayız.60'dan fazla ülkede yaklaşık 80.000 çalışanı ile 30 farklı dil konuşan Generali, dünyanın en büyük uluslararası sigorta şirketlerinden biridir. Yaptıklarımız dünya çapında bir iz bırakmaktadır. Generali Grup hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

İş Başvurusu

Başvurularınızı iletmek için [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya aşağıdaki bağlantılardan açık pozisyonlarımızı görebilirsiniz.

LinkedIn

Kariyer.net