Basın

Basın

İhtiyaç duyduğunuz veya ihtiyacınız olabilecek her durum için sigorta çeşidine sahip, Avrupa’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Generali Sigorta’yı yakından tanımak ister misiniz?

Generali Sigorta hakkında merak ettiğiniz, bilmek istediğiniz tüm haberler sizin için bu bölümde toplandı.

Burada, basında çıkmış ve çıkacak olan Generali Sigorta ile ilgili ne varsa bulabilirsiniz. Basın bültenleri, şirket ile ilgili çıkan bilmeniz gereken haberler, düzenlenen veya gelecekte düzenlenecek olan etkinlikler, medya ile olan ilişkileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu bölümde, tüm güncel bilgileri bulabileceğiniz gibi, geçmişe yönelik haber ve bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Basın Bültenleri bölümünden, makale olarak okuyabileceğiniz bilgiler de bulunmaktadır. Bu şekilde site üzerinden online olarak, istediğiniz bilgiye tek tıkla ulaşmanız mümkündür. Bu haberler size Generali Sigorta hakkında yeterli bilgi kaynağı olacaktır.

Basın Kiti bölümünde ise, Generali hakkında kurumsal bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu kurumsal bilgiler logo, slogan, kurumsal müzik, broşür, fotoğraf gibi tam anlamıyla Generali’yi tanıyabileceğiniz bilgilerdir. Ayrıca bu bilgileri bilgisayarınıza indirebilir, orijinal ve ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Basın Bültenleri

Generali Sigorta ile ilgili basına yansımış olan tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Halka İlişkiler ve Pazarlama İletişim Adresi

[email protected]