Çocuğunuzla Araba Yolculuğu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Merhaba, ben Generali Ali.

Çocuklarla yolculukta beklenmedik durumlara karşı kendinizi hazır hissetmek için, önce kendinize güvenip, çocuklarla yolculuğa kendinizi hazırlayın.

  • Yanınıza alacaklarınızın listesini yapın: İhtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyaları yazın ve yola çıkmadan listenizi kontrol edin.
  • Oyuncak seçimine dikkat edin: Çocuğunuzun ilgisini çeken oyuncakları tercih edin, bazen evde çok ilgilenmediği bir oyuncak yolculuk sırasında favori oyuncağı haline gelebilir.
  • Yanınıza yedek giysi almayı unutmayın: En önemli şeylerden bir tanesi de rahat giysiler tercih etmek ve her duruma karşı yanınızda yedek kıyafet bulundurmaktır.
  • Çocuğunuzu mutlaka araba koltuğunda oturtun: Her ne kadar ön koltukta oturmak çocuklar için eğlenceli olsa da güvenlik açısından araba koltuğunda oturması önem taşıyor.
  • Yolculuk sırasında eğlenmesini sağlayın: Uyandıklarında sohbet etmek, yol boyunca çevreyi incelemek ve oyunlar üretmek yola olan ilgilerini artırır.

Ailenizle geçirdiğiniz keyifli vaktinizi güvence altına alın, trafik sigortası yaptırmayı unutmayın!

Trafik Sigortası Fiyatını Öğren!

px Çocuğunuzla Araba Yolculuğu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

generali

Generali Sigorta sektöründe saygın, köklü, güvenilir ve yenilikçi bir şirket olarak 150 yılı aşkın süredir Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

Benzer Başlıklar