GeneraliComTrAnaSayfa-2 Generali.com.tr Yepyeni Yüzüyle Karşınızda

Türkiye sigorta sektöründe birçok kez ilklere imza atan Generali Sigorta bir yeniliğe daha imza atarak internet sitesi olan generali.com.tr’yi ziyaretçilerden aldığı geri bildirimlerle daha kullanıcı dostu hale getirerek tamamen yeniledi.

Sitenin yeni hali, firmanın kendi yazılımcıları tarafından tasarlanmış olup bu aşamada en yeni trendler göz önünde bulundurularak kullanıcı deneyimi en kolay ve kapsamlı hale getirildi. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek online bir şekilde poliçe almayı sağlayan sitede alışveriş artık çok daha kolay. Yenilenmiş teklif ekranıyla ziyaretçiler daha kolay bir şekilde sigorta tekliflerini alabilir, dilerlerse çok kısa süre içerisinde poliçelerini dijital ortamda kestirebilirler.

generalicomtr_mobil-2 Generali.com.tr Yepyeni Yüzüyle Karşınızda

Yeni sitede dikkat çeken diğer bir özellik ise tasarımın tüm cihazlarda sorunsuz çalışıyor olması. İnternet dilinde “responsive tasarım” diye de adlandırılan bu yöntem generali.com.tr’nin yeni halinde çok daha etkili bir şekilde hayat buldu. Akıllı telefonlarda, tabletlerde veya masaüstü bilgisayarlarda ekranın çözünürlüğüne göre şekillenen site kolay kullanımıyla ziyaretçilerine güzel bir deneyim sunuyor.

Siz de Generali Sigorta’nın yeni internet sitesini ziyaret etmek istiyorsanız hemen buraya tıklayabilirsiniz.