Acente İşlemleri

Her biri Generali Sigorta ürünleri hakkında eğitimli ve bilgili olan acentelerimiz size uygun sigorta ürününü seçmenizde yardım edecek ve sigorta poliçenizi hazırlayacaktır. Ayrıntılı bilgi ve destek için 700’ü aşkın Generali acentelerinden ve Generali’nin 7/24 Sigorta Danışmanlığı hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Acente Başvurusu

Generali Acentesi değilseniz ve Generali Sigorta ailesine katılmak istiyorsanız ad ve soyad, eğitim durumu, iş adresi, şehir, ilçe, iş ve cep telefonu, e-posta adresi, varsa çalıştığınız şirketler, levha kayıt numarası ve firma kuruluş tarihi bilgileriniz ile başvuru yapabilirsiniz.

Acente Başvuru Formu için tıklayın.

Acenteni Bul

Değerli müşterilerimiz için hazırladığımız Acenteni Bul sayfasında Genel Müdürlük ve Türkiye’nin dört bir yanındaki bölge müdürlüklerimizin ve acentelerimizin posta adresleri, e-posta adresleri, telefon ve faks numaralarına ulaşabilirsiniz. Sayfadaki haritada işaretli olan yetkili anlaşmalı acentelerimizden size en yakın olanına tıklayarak şirket adı ve sorumlu kişinin ismine ve acentemizin web sayfasına ulaşabilir ve acentemizle iletişime geçebilirsiniz.