Alfa Romeo Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Alfa Romeo Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Alfa Romeo Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

150 yıllık tecrübe ve deneyimiyle Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olarak hizmet veren Generali Sigorta, ayrıcalıklı kasko hizmetleri ve bütçenize uygun fiyatlarıyla Alfa Romeo aracınızla da sizleri yollarda yalnız bırakmıyor. Alfa Romeo araç sahiplerini ayrıcalıklı Alfa Romeo araçlarınız için kasko sigortası hizmetleri ile buluşturan Generali Sigorta ile siz de Alfa Romeo aracınıza en uygun fiyatlarla Alfa Romeo araç sigortası ile tanışabilir; Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı kasko hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Alfa Romeo Markası Hakkında

1910 yılında İtalya'nın başkentinde kurulan Alfa Romeo, ilk kurulduğu zamanlarda kamyon ve traktör üretimi yapan bir araba üreticisi olarak hizmet vermekteydi. Siyasi anlamda konjonktür sahibi ve zengin bir aile tarafından kurulan Alfa Romeo, bu nedenlerle İtalya'da kısa süre içinde tanınan bir marka olmayı başarmıştır. İlk kurulduğu yıllarda İtalya'da oldukça popüler olan Alfa Romeo; Avrupa çapında ise bir türlü ses getirememişti. Avrupa otomotiv sektöründe de İtalya’da olduğu kadar tanınmak isteyen bu firma; bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürerek 1960'lı yıllarda Avrupa çapında bilinen bir firma haline gelmiştir.

Avrupa çapında bilinen bir marka haline geldikten sonra farklı alanlarda da faaliyet göstermek isteyen Alfa Romeo, spor araba üretimi yapmaya başlamıştır. Bu nedenle firma 1911 yılında bir araba yarışına katılmak üzere deneme amaçlı spor araç üretimi yapmaya karar verdi. Bu yarış için yer tutuşu yüksek ve hızlı bir araç yapmak üzere Giuseppe Merosi şık bir tasarıma sahip, güçlü bir araç üretimi gerçekleştirdi.. Yarışta Alfa Romeo'nun spor aracını izleyenlerin bu aracı oldukça beğenmesi de gelecekte spor araba üretiminin fitilini ateşleyen ilk olay olmuştur. Spor arabaları ile Avrupa ülkelerinde yeni bir hava getiren Alfa Romeo’nun spor arabalarının oldukça popüler olması diğer üretimini yaptığı araçlardan vazgeçerek sadece bu alana yoğunlaşmayı tercih etmesine neden oldu.

1986 yılına gelene kadar firma pek çok ödül ve başarıya sahip olan Alfa Romeo; 1986’da İtalya'nın en büyük araba üreticisi firmalarından birisi olan Fiat tarafından satın alınmıştır. Günümüzde halen Fiat firmasının bünyesinde üretim gerçekleştiren Alfa Romeo; dünya çapında spor ve lüks araç pazarında büyük pay sahipleri arasında köklü geçmişi ile yerini korumaktadır.

Alfa Romeo Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olan Generali Sigorta, 150 yıllık deneyimi ile Alfa Romeo araç sahiplerinin sigorta şirketi seçerken yaşadıkları tereddütlere kesin çözüm buluyor. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun Alfa Romeo kasko fiyatları, teminatları, ekstra destekleri ve ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile sizleri tanıştıran Generali Sigorta aracınıza en uygun Alfa Romeo araç kasko seçiminizde de sizlere destek olacak. Siz de sevdiklerinizi güvende tutarken aracınızı olası yaşanabilecek tüm tehlikelere karşı korumak istiyorsanız; 150 yıllık deneyimi ve ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile sizleri yollarda yalnız bırakman Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın. Alfa Romeo aracınıza en doğru Alfa Romeo araçlarınız için kasko sigortası artık Generali Sigorta’da sizleri bekliyor. Generali’den bütçenize en uygun fiyatlarla Alfa Romeo araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay