Ankara Araç Sigortası

Ankara Araç Sigorta Fiyatları

En Uygun Fiyatlarla Ankara Araç Sigorta Hizmeti Generali’de

Avrupa’nın en büyük 3 sigorta şirketinden biri olan Generali Sigorta, Ankara’da yaşayan araç sahiplerini en uygun fiyatlı Ankara kasko sigorta ve Ankara trafik sigortası hizmeti ile buluşturuyor.

Siz de Ankara zorunlu trafik sigortası ayrıcalıklarından yararlanmak ve bütçenize en uygun Ankara kasko fiyatları ile tanışmak için Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın.

Ankara Araç Sigortası

Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olarak bilinen başkent Ankara, ayrıca Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden de biri olma özelliğini taşımaktadır. Elbette Ankara nüfusunun bu derece kalabalık olmasının bir nedeni de ülkemizde yer alan bakanlık ve büyükelçiliklerin çoğunun Ankara’da bulunmasıdır. Haliyle bu durum Ankara trafik şartlarını da büyük oranda etkileyerek; ara ara Ankara’da trafiğin kapatılma durumu gündeme gelmektedir.

2017 yılında Türkiye içinde yaşanan toplamda 410.367 trafik kaza yaşandığı tespit edilmiştir. Kalabalık nüfusu ile büyük şehirlerimizden biri olan Ankara’da ise araç sahibi olan kişilerin azımsanmayacak kadar çok olması, Ankara’nın ülke genelinde en fazla ikinci kaza oranına sahip olan ilimiz olmasına neden olmuştur.

Türkiye’de yaşanan kazaların illere göre dağılım istatistiği göz önüne alındığında ise Ankara’da ölüm ya da yaralı kazalar 2017 yılında 12.354; maddi hasarlı kazalar ise 37.825 olarak belirlenmiştir. Araç sahiplerinin Ankara içinde bu derece yüksek kaza yapma ihtimali, Ankara’da araç sigortası yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu yeniden gözler önüne seriyor. Siz de Kasko Sigortası ve Zorunlu Trafik Sigortası hizmetleri ile tanışarak olası bir kaza durumunda kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Ankara Araç Sigorta Fiyatları

Kasko Sigortası fiyatları belirlenirken sigorta sahibinin yaşadığı şehir öncelikli bakılan unsurların arasında yer almaktadır. Kaza oranın yüksek olduğu bir şehirde haliyle kasko fiyat oranında da artış görülür. Bunun yanı sıra ilgili şehrin nüfus ve suç oranın da yüksek olması kasko fiyatlarını büyük oranda etkilediği bilinmektedir.

2017 yılında Türkiye genelinde İstanbul’dan sonra Ankara’nın en çok kaza yapılan şehri olması ise 2018 yılında da Ankara’nın kaza riski yüksek illerden biri olmasına neden olmuştur. Bu nedenle Ankara araç kaskosu ya da Ankara zorunlu trafik sigortası yaptırırken farklı sigorta şirketleri ile görüşmeler yapmanız ve Ankara kasko sigortası ve trafik sigortasının size sunduğu teminat, prim oranı, teklif ve ek hizmetleri hakkında detaylı bilgi almanız; size en uygun sigorta seçiminiz için fazlasıyla yararlı olacaktır.

Generali Sigorta ise yılların bilgi ve deneyimi ile tüm bu fiyat karmaşasını ortadan kaldırarak, araç sigortası seçiminde sizlere destek olmaya devam ediyor. Kasko sigortası ve trafik sigortası ile ilgili tüm önceliklerinizi göz önünde bulunduran Generali Sigorta, sizi ve sevdiklerinizi koruyacak bir hizmet anlayışı ile en güvenilir sigorta hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Siz de en hesaplı Ankara kasko fiyatları ve Ankara zorunlu trafik sigortası fiyatları için Generali Kasko hizmetleri ile tanışmaya başlayın.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay