Citroen Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Cazip Fiyatlarla Citroen Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Citroen Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi Generali Sigorta, kişiye özel ayrıcalıklı hizmet ve teklifleri ile sizlere en iyi Citroen araç sigortası hizmetlerini sunmaya devam ediyor. 150 yıllık deneyim ve tecrübesiyle müşterilerine her daim güvenilir kasko hizmeti sunmayı amaç edinen Generali Sigorta ile Citroen aracınıza en uygun fiyatlarla Citroen araçlarınız için kasko sigortası yaptırabilir, Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Citroen Markası Hakkında

1919 yılında Andre Citröen tarafından 34 yaşlarının başında dişli takım üretmek için kurulan şirket, günümüzde sektöründe bir dev haline gelmiştir. Otomobil tarihinde pek çok yeniliğe imza atan ve üretip geliştirdiği modellerle çığır açan Citroen, Avrupa’nın ilk seri üretim otomobilini 4 Haziran 1919’da satarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

300.000 km yol ile uzun mesafede dünya rekorunu kıran Citroen, 1934 yılında ilk önden çekişli olan otomobilinin seri üretimine başlayarak tüm dünyanın ilgisini yeniden toplamıştır. 1938 yılında ise C serisi ismini verdiği aracı ile bir yeniliğe daha imza atan Citroen, model gamını büyüterek sektöründe öncü olma rolünü üstlendi. Ardından da dünyanın ilk hidrodinamik süspansiyonlu aracı La 15 Six’i icat etti.

1997 yılına gelindiğinde ise 1.500.000 üzerinde bir satış rakamı yakalanan ZX’in üretimi sona erdi ve daha geliştirilmiş bir model olan Xsara piyasaya lanse edildi. 2002 yılında Citroen satış rekorunu kırdı ve bir milyonun üzerinde araç sattı. 2004 yılında İspanya’da, Brezilya’da ve Avrupa ile dünyanın bir çok bölgesinde Citroen C2- XsaraPcasso, C5 modelleri yılın en iyi araçları seçildi.

Citroen, nostalji ile günümüz teknolojisini buluşturmanın bu başarıları gerçekleştirdiğine inanmaktadır. Ayrıca 2000 seneleri boyunca Citroen aldığı kalite belgelerini yükselterek otomobil dünyasında ki yerini korudu. Citroen’in kurulduğundan bu yana diğer rakip otomobil firmalarının aksine çok fazla kriz atlatmamış olması ve kurucusu Andre’nin ileri görüşlülüğü sayesinde kaliteli otomobiller üretip bünyesinde geliştirip desteklediği araştırma ve geliştirme çalışmaları ile günümüze kadar gelen en iyi otomobil markaları arasına girebilmiştir. Citroen 2015 yılı itibari ile araç satış listelerinde Avrupa başta olmak üzere birçok ülke ve bölgede üst sıralarda yer alıyor.

Citroen Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Otomotiv sektöründe bir dev haline gelen Citroen marka araca sahip olanlar, hem araçlarını hem de kendilerini olası tehlikelere karşı korumak için ilk olarak ihtiyaçlarına yönelik uygun teklifleri bulabileceği en doğru Citroen araç kasko sigortası için araştırma yapmaya başlamalıdır. Sigorta şirketleri arasında seçim yaparken öncelikle size güven vermesine, Citroen kasko fiyatlarına, teminatlarına, ekstra desteklerine ve size sunduğu kasko hizmet ayrıcalıklarına dikkat edilmesi aracınıza en doğru kasko sigortası seçmede sizlere yararlı olacaktır.

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta firması Generali Sigorta ise 150 yıllık tecrübe ve birikimiyle tüm bu kafa karışıklığı sorunlarınıza çözüm buluyor. Siz de sevdiklerinizi de güvende tutarken aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak için ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın. Citroen aracınıza en doğru Citroen araçlarınız için kasko sigortası artık Generali Sigorta’da sizleri bekliyor. Generali Sigorta’dan bütçenize en uygun fiyatlarla Citroen aracınız için kasko sigorta teklifi almak için yukarıdaki formdan kasko hesaplama yaptırabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay