Dacia Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Dacia Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Dacia Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

150 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olan Generali Sigorta, ayrıcalıklı kasko hizmetleri ve bütçenize uygun fiyatlarıyla sizleri yollarda da yalnız bırakmıyor. Dacia araç sahiplerini ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile buluşturan Generali Sigorta ile siz de Dacia aracınıza en uygun fiyatlarla Dacia araç sigortası ile tanışabilir, Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı kasko hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dacia Markası Hakkında

Dacia, ilk başta sadece uçaklar için parça üretimi üzerine kurulan olan bir atölye olarak 1943 yılında Romanya’da kurulmuştur. Zaman içinde otomobil üretimine de başlayan Dacia, Renault’un hızla büyüyen otomobil pazarına atılım yapmak ve bu pazarda eksiksiz bir ürün yelpazesi ile satışa girmek için tüketici karşısına satışa çıkmak hedefi doğrultusunda Renault tarafından satın alınmıştır. Dacia, 70 yılı aşkın tarihi bir geçmişin ardından dünya devlerinden olan Renault Grubunun bir markası olarak yoluna başarıyla devam etmektedir. Günümüzde bulunduğu tüm otomobil pazarlarında, modern teknolojiye sahip, tüketici beklentilerine önem veren, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir marka haline gelen Dacia; Romanya otomotiv sektörünün %50’sinden fazlasını da elinde bulundurmaktadır.

Dacia’nın Türkiye pazarına girme hikayesi ise Renault tarafından satın alındıktan sonra daha büyük ve önemli bir pazarda kendi sermayesi ile yapılanmayı amaçlayarak 17 Aralık 2002 tarihinde Dacia Satış ve Satış Sonrası Dağıtım Hizmetleri LTD.ŞTİ. adıyla tüzel bir kişiliğe kavuşması ile başlamıştır.

Dacia, bir Peugeot modeli olan Peugeot 309’u örnek alarak ürettiği yeni nesil Dacia Solenza Modeli sayesinde başta Romanya olmak üzere bir çok Avrupa ülkelerinde de önemli bir satış rakamına ulaşmayı başarmıştır.

Daha önce geliştirip piyasaya sunduğu SUPER NOVA’nın iyileştirilmiş versiyonu olarak adlandırılan Solenza 199 yılında Renault’un Dacia’yı dünya markası yapmak için araştırma ve geliştirmeye başlamasına da neden olmuştur.

Merkezi hala Romanya Argeş’te bulunan bu firma 12 bin kişi üzerinde çalışanı ile Renault dahilinde bir dünya otomobili olmayı hedefliyor. Renault ise Dacia için bir çok yatırım yaparak farklı ülkelerin pazarlarına sokma konusunda oldukça pozitif ve kuvvetli adımlar atarak bu yöndeki hedeflerini kesintisiz sürdürmeye devam ediyor. Şirketin güçlü kalite kontrol süreçlerinden geçerek titizlikle otomobil ürettiği araçlarının köklü bir geleneğe sahip olması ve Dacia’nın Renault tecrübesi ile birleştiğini de görmek; bu sevimli Romanya markasını diğer rakip otomobil firmalarına göre öncü olma hedefini daha önlerde tutmakta olduğu ve elde ettiği gelirin büyük bir kısmını Renault’la birlikte bir dünya otomobili olmak için harcadığını söylemek mümkündür.

Dacia Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Dünya otomobil markası haline gelmek için oldukça çaba gösteren Dacia araç modellerinden birine sahip olanlar, hem araçlarını hem de kendilerini olası tehlikelere karşı korumak için acil bir şekilde ihtiyaçlarına uygun Dacia araçlarınız için kasko sigortası yaptırmaya başlamalıdırlar. 150 yıllık deneyimi ile Generali Sigorta ise Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olarak bu gibi Dacia araç sahiplerinin sigorta şirketi seçerken yaşadıkları tereddütlere kesin çözüm buluyor. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun Dacia kasko fiyatları, teminatları, ekstra destekleri ve ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile sizleri tanıştıran Generali Sigorta aracınıza en uygun Dacia araç kasko seçiminizde de sizlere destek olacak. Siz de sevdiklerinizi güvende tutarken aracınızı olası yaşanabilecek tüm tehlikelere karşı korumak istiyorsanız; 150 yıllık deneyimi ve ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile sizleri yollarda yalnız bırakman Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın. Dacia aracınıza en doğru kasko sigortası artık Generali Sigorta’da sizleri bekliyor.

Generali’den bütçenize en uygun fiyatlarla Dacia araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan kasko hesaplama yaptırabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay