Fiat Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Cazip Fiyatlarla Fiat Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Fiat Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Generali Sigorta, 150 yıllık deneyimi ile müşterilerine sunduğu kasko hizmeti ayrıcalıkları sayesinde Fiat araç sahiplerine en uygun fiyatlı Fiat araçlarınız için kasko sigorta hizmeti veriyor. Siz de ayrıcalıklı hizmetleriyle bütçenize en uygun fiyatlı teklifi almak için Avrupa’nın en büyük 3. Sigorta Şirketi olan Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın.

Fiat Markası Hakkında

Dünyanın en güçlü otomobil üreticisi firmalarından biri olan Fiat, 1899 yılında Giovanni Agnelli tarafından İtalya, Torino’da kuruldu. İtalya’nın Torino kentinin sanayi açısından oldukça verimli bir bölge olması ise Fiat’ın oldukça hızlı bir ivme ile büyümesine neden olmuştur. Fiat ise tüm bu avantajlarını doğru kullanarak yıllar içinde büyüme hızını her daim korumayı başarmıştır.

Fiat ilk kurulduğu zamanlarda sadece dönemin seçkin kişilerine özel lüks araçlar üretse de; otomobil üretiminde getirdiği yenilikler ve özgün tarzlarıyla kısa süre içinde tüm dünyada büyük satış rakamlarına ulaşmıştır. 1909 yılında Fiat ilk kez yurt dışında bir tesis kurmak üzere Amerika’yı seçti. Amerika’da kurulan fabrikada ise çoğunlukla traktör, kamyonet, tren, gemi motorları ve uçak gibi araçların üretimini gerçekleştirerek otomotiv sektöründeki yönünü değiştirdi. 1922 yılında ise lüks araba üretim programlarını tamamen iptal ederek, her bireyin satın alabileceği daha ucuz tipte araçlar üretmeye başlamıştır.

1950 yılında seri üretime geçen Fiat, milyonlarca araç üreterek tüm dünyada satışı gerçekleşen en başarılı İtalyan firmalarından biri haline gelmiştir. Fiat’ın rakibi Alfa Romeo markasının Formula 1 yarışlarında gösterdiği üsün başarı nedeniyle Fiat’da yarışlara katılmış ve kısa sürede sayısız zafere ulaşmıştır. Zaman içinde daha da büyümek için farklı otomobil firmalarını da satın alan Fiat; en büyük rakipleri Alfa Romeo’da dahil olmak üzere Lancia, Ferrari, Maseratti, Chrysler, Jeep, Iveco, Dodge ve Yamaha markalarını bünyelerine katarak otomobil pazarındaki en büyük paylardan birisine sahip olmuştur. Günümüzde Fiat kendi adı altında ekonomik araçlar üretirken; Ferrari, Maseratti gibi kendi himayesinde bulunan firmalar vasıtasıyla da lüks araç üretim ve satışına devam etmektedir. Türkiye’de yatırımlar gerçekleştiren Fiat’ın üretim fabrikası ise ülkemizde Bursa’da bulunur.

Fiat’ın logosu ise kurulduğundan bu yana zamanın modasına uygun olarak sürekli değişim göstermiştir. Özellikle 1955 - 1968 yılları arasında yarışlarda gösterdiği üstün başarıyı logosuna da taşıyan Fiat, defne yaprakları ile çevrelenen çelenge dönüş yapmıştır. 2006 yılından günümüze kadar ise Fiat daha sade bir logoyu tercih etmiştir.

Fiat Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Fiat marka aracınızda olası sebeplerden kaynaklı meydana gelecek herhangi bir hasar sonrasında anında devreye giren ve sizi maddi açıdan zarara uğratmadan sorununuzu çözebilen bir Fiat araçlarınız için kasko sigorta hizmeti ile tanışmaya başlayın.150 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Fiat araç sahiplerine yönelik en uygun ayrıcalıklı hizmet ve teminatlar sunan Generali Fiat araç sigortası, en iyi sigorta hizmetinin yanı sıra bütçenize en uygun Fiat araçlarınız için kasko fiyatları ile de sizleri memnun etmeye devam ediyor. Siz de Generali Sigorta’dan aracınıza en uygun Fiat kasko fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilir; Generali Sigorta’nın kişiye özel sigorta hizmet ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay