Ford Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Cazip Fiyatlarla Ford Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Ford Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Avrupa’nın en büyük üç sigorta firmasından biri olan Generali Sigorta, 150 yıllık tecrübesi ve kişiye özel ayrıcalıklı hizmet ve teklifleri ile en iyi Ford araçlarınız için kasko sigorta hizmeti almanız için sizlere destek vermeye devam ediyor. Sizler de aracınızda meydana gelecek herhangi bir zarar sonrası anında devreye giren, sizleri maddi açıdan zarara uğratmadan sorunuzu çözen ve Ford aracınıza en cazip fiyatlarla Ford araç sigorta sigortası hizmeti almak için Generali ile tanışmaya başlayın.

Ford Markası Hakkında

Amerika’nın Michigan eyaletinde 1903 yılında kurulan ve günümüze kadar en başarılı Amerikan otomobil üreticisi olan Ford, dünyadaki ilk otomobili üreten firma olarak da ön plana çıkmaktadır. Bu sayede adını tarihe altın harflerle kazıyan Ford firmasının kurucusu ise Henry Ford olarak bilinir.

Toplamda yalnızca 12 kişilik bir kadronun 28 bin dolar değerindeki yatırımı ile kurulan Ford, dünya üzerinde yapılan ve satışı gerçekleştirilen tek otomobil olan ilk arabasını ise 1903 senesinde piyasaya sürmüştür. Henry Ford, çalışanlarından daha fazla verim alabilmek için onlara belirli bir hizmet sonunda otomobil sahibi olmalarına imkan veren anlaşmalar sunmuştur. Ford seri üretime geçtiğinde ise eskisine kıyasla büyük tasarruflar etmeye başladı. Bu sayede 9 saat olan çalışma saatleri 8 saate düşürülerek, Henry Ford'un emri ile çalışanların maaşları iki katına çıkartılmıştır.

Ford ikinci dünya savaşı sırasında otomobil satışlarının düşmesi ile tank üretimine başlayarak bu sayede ayakta kalmıştır Savaş bitip ekonomi toparlanmaya başlayınca ise Ford yeniden eski şaşalı günlerine kavuşmaya başlamış ve her geçen gün büyüme ivmesini daha da yukarılara taşımıştır.

Günümüzde 200’ün üzerinde ülkede satışı gerçekleşen Ford, dünyanın hemen hemen her yerinde de faaliyet göstermektedir. Kurulduğu zamandan bu yana Ford o kadar büyük bir gelişim göstermiştir ki şu an da tüm dünyada yaklaşık 187 bin kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Gösterdiği hızlı büyüme sayesinde Ford özellikle 2006 senesinde tüm dünyada yapılan satış ve bakım anlaşmalarından 173 Milyar dolar ciro elde etmiştir. 2008 senesinde bünyesinde olan Jaguar ve Land Rover markalarını Tata’ya satan Ford, 2009 yılında ise Volvo’yu Çin menşeli Geely firmasına satmıştır.

Ford kurulduğu zamandan beri rakipleri için sürekli takip edilmesi gereken ve öncü bir otomobil firması olarak değerlendirilmekteydi. Endüstriyel anlamda da değişebilir parçalar ile oluşturdukları otomobiller ile sanayide bir devrim gerçekleştirmiş olan Ford, bu sayede yeni iş kollarının oluşmasına da katkıda bulunmuştur.

Ford Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Tasarımı ve dünyadaki öncülü ile bilinen Ford marka araca sahip olanlar ilk olarak Ford araçlarının ihtiyaçlarına yönelik uygun teklifleri bulabileceği en doğru Ford araç sigortası için araştırma yapmaya başlamalıdır. Aracınızı ve sizleri olası gerçekleşebilecek her tür tehlikeye karşı koruyacak olan sigorta şirketi seçerken ise ilk olarak size güven vermesine, sunduğu Ford kasko fiyatları tekliflerine, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay