Honda Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Honda Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Honda Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Avrupanın 3. büyük kasko firması olan Generali Sigorta, 150 yıllık deneyim ve tecrübesiyle sizlere en iyi Honda araçlarınız için kasko sigortası deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Siz de bütçenize en uygun Honda kasko fiyatları ve araç kasko teminatları ile sizlere olası bir kaza durumunda kesintisiz ve hızlı bir şekilde kasko hizmeti sunan Generali Sigorta ile tanışmak için acele edin. Honda araç sahiplerini Honda araç sigortası ile tanıştıran Generali Sigorta, ayrıcalıklı kasko hizmetlerinin yanı sıra en hesaplı Honda kasko fiyatlarını da sizlere sunmaya devam ediyor.

Honda Markası Hakkında

Kurucusunun soyadını alan ve 1948 yılında Soichiro Honda tarafından kurulan şirket, zaman içinde Japonya’nın köklü otomobil üretici firmalarından biri haline gelmiştir. Kurulduğu ilk yıllarda çoğunlukla motosiklet üretimi alanında yoğunlaşan Honda; daha sonraları çalışmalarını otomobil, robot, su motoru, jeneratör, uçak üretimi ve motor gibi çeşitli alanlarda genişletmiştir.

Günümüzün en kaliteli motor üreticilerinde ilk sıralarda yer alan Honda, ayrıca Japonya’da otomotiv sektörünün gelişmesine de katkı sağlayan öncü firma olarak bilinir. Üretimini gerçekleştirdiği araçların dayanıklılık ve teknolojisi bakımından ön plana çıkan Honda, bu sayede tüm dünyada büyük cirolara ulaşmasını sağlayan satışlar gerçekleştirmiştir. Honda, Amerika kıtasında satış yapmak üzere kurduğu Acura markası ile de bu kıta çapında geniş müşteri popülasyonuna ulaşmıştır. Amerika kıtasında Acura adıyla bilinen Honda markası, Avrupa ve Asya'da ise kurulduğu isim Honda adında ün salmıştır.

Honda, Amerika'da fabrika kuran ve üretim gerçekleştiren ilk Japon firmasıdır. Amerika'da kurduğu fabrikalar sonrasında ciddi bir büyüme ivmesi kazanmıştır. Motosiklet alanında da yenilikler getiren firma, ilk hava yastıklı motosiklet modelini üreten şirket olmuştur. Firma şuan da dünyanın en büyük motosiklet üreticisi ve satıcısı konumundadır.

Otomobil sektöründe en büyük başarısını 1972 yılında üretimine başlanan Civic modeli ile gerçekleştiren Honda, günümüzde de Civic model araçlar ile ciddi karlar elde etmektedir. Honda, 1985 yılında ise Integra, Legend, Today model araçları piyasaya sürmüştür. Aynı yıllarda Formula 1 yarışında da var olmak isteyen Honda, bu amaç doğrultusunda çalışmalara başlamış ve 1988 yılında şampiyonluğa ulaşmıştır.

Honda, 1995 yılında ise Türkiye'de ilk fabrikasını Gebze'de kurarak, Türkiye'ye yatırım yapmış otomobil firmaları kervanına katılmıştır. Böylece 2007 yılına gelindiğinde son model Honda Civic'ler Türkiye fabrikasında da üretilmeye başlanmıştır.

Honda'nın gelişimi aynı zamanda Japon otomotivinin gelişimi ile paralel ilerlemektedir. Hatta Honda, Japonya'nın bel kemiği konumunda bulunan bir firma olarak da adlandırılabilmektedir. Bu neden Japonya tarafından oldukça destek gören Honda; yeni kurulan Japon firmaları için örnek alınmaktadır. Honda, günümüzde hala en çok satış yapan araba üreticilerinden birisidir.

Honda Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Uzun yıllardır müşterilerine güvenilir ve ayrıcalıklı kasko hizmeti sunan Generali Sigorta, artık otomotiv sektöründe öncü haline gelen Honda marka araca sahip olan sürücülerini de Honda araçlarınız için kasko sigortası ile tanıştırmaya başlıyor. Avrupa’nın en büyük 3. sigorta firması olan Generali Sigorta, hem sizi hem de aracınızı olası tüm tehlikelere karşı koruyacak olan bütçenize uygun Honda kasko fiyatları ile ihtiyacınıza yönelik teminatları seçmenize yardımcı Honda araçlarınız için kasko sigortası ile kafa karışıklığınıza çözüm bulacak. Siz de sevdiklerinizi ve aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak için ayrıcalıklı kasko hizmetleri sunan Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın. Honda aracınıza en doğru Honda araç sigortası artık Generali Sigorta’da sizleri bekliyor.

Generali Sigorta’dan bütçenize en uygun fiyatlarla Honda kasko sigorta teklifi almak için ise yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay