Hyundai Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Cazip Fiyatlarla Hyundai Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Hyundai Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta firması olan Generali Sigorta 150 yıllık deneyimi ve tecrübesiyle kasko yaptırmak isteyen Hyundai araç sahiplerine sunduğu ayrıcalıklı teklif ve kasko hizmetlerini Hyundai araçlarınız için kasko sigortası ile buluşturuyor. Sizler de bütçenize en uygun Hyundai araçlarınız için kasko sigortası teklifi için Generali Sigorta ile tanışmaya başlayın.

Hyundai Markası Hakkında

1947 yılında Güney Kore’de Chung Ju-Yung tarafından kurulan Hyundai, Güney Kore’nin en köklü firmalarından biri olarak bilinmektedir. Hyundai başlangıcından bu yana bir firmadan ziyade holding olarak kurularak; bünyesinde inşaat, sigortacılık, lojistik, gemi, elektronik ve otomobil gibi iş kollarını barındırır. Otomobil üretiminde ise günümüzde dünyanın en büyük 5. şirketi konumuna gelen Hyundai Motor da holdingin bünyesinde bulunmaktadır.

Hyundai holding olarak faaliyet göstermeden önce Chung Ju-Yung tarafından tamir işleri üzerine çalışan küçük bir atölyede işletme olarak kurulmuştur. Kore iç savaşı sırasında çok fazla kazanç elde edemese de Kore’nin yapılanmasında kilit rol oynayan firmaların sahibi olan Hyundai, 7 yıl içinde hızla işlerini büyütmüştür.

1967 yılında ise işletme içinde Hyundai Motor şirketi kurulmuş ve araba üretiminde ilk ciddi adım atılmıştır. 1967 sonrası ise Hyundai Motor ürettikleri otomobiller ile Kore piyasasının büyük çoğunluğunu elde tutan Hyundai, Kia Motors şirketini de bünyesine alarak bir nevi pazarın tek hakimi konumuna ulaşmıştır. Hyundai’nin Kore’de yer alan otomobil fabrikası yılda 1,5 Milyon araç üretimi gerçekleştirmesiyle dünyanın en büyük araba üretim kompleksi olarak anılır. Bu kompleks bazı zamanlarda özellikle Kore’deki mesleki eğitim veren okullarda okuyan öğrencilerin faydalanabilmesi için ziyarete açılmaktadır.

Hyundai Kore dışında Türkiye, Amerika, Çin ve Hindistan olmak üzere pek çok üretim faaliyetinde olan fabrikaları bulunmaktadır. Hyundai bünyesinde sadece otomobil üretimi alanında çalışanlarının sayısı ise yaklaşık olarak 90 binin üzerindedir.

Hyundai, Türkiye faaliyetlerini Kibar holding ile %50’lik kar payı üzerinden anlaşarak devam etmektedir. Hyundai Türkiye’deki yatırımlarında hala devam eden otomotivin yanı sıra petrokimya, lojistik gibi alanlarda da Türkiye pazarına yatırım yapmayı amaçlamaktadır. Buna karşın Hyundai’nin Türkiye’deki en güçlü yatırımı olan otomobil üretimi, Türkiye’deki otomotiv sektörüne önemli katkılar sağlamıştır.

Hyundai gerek tarihi gerekse de güçlü yatırımları ile pek çok otomobil üreten firma için oldukça önemli bir yere sahiptir. Buna karşın Fiat markasının Hyundai’nin motor ve aksanları üzerinden araştırma yaparak, bunları geliştirip kendi araçları için kullanmaları üzerine bu iki firma arasında pek çok büyük dava açılmıştır. Hatta bu davaların sonucunda da Hyundai Fiat’tan yüklü bir tazminat almıştır.

Hyundai Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Dünya’nın en güçlü otomobil markalarından biri olan Hyundai araçlarından birine sahipseniz; ilk olarak hem sizi hem de aracınızı olası gerçekleşebilecek tüm tehlikelere karşı koruyan Hyundai araç sigortası için araştırmalarına başlamalısınız. Bu araştırmalarda ise Hyundai kasko fiyatları incelemeleri yapmanın yanı sıra satın alacağınız Hyundai araç kasko sigortasının teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara da dikkat etmeniz gerekmektedir.

150 yıllık kasko deneyimi ile Generali Sigorta ise tüm kasko ihtiyaçlarınıza çözüm olacak. Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olan Generali Sigorta, hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutarken, Hyundai aracınızı da olası tüm tehlikelere karşı koruyor. Siz de bütçenize en uygun tekliflerle ayrıcalıklı Hyundai araç kasko hizmeti alabileceğiniz Generali Sigorta’dan fiyat teklifi almak için yukarıdaki formdan kasko hesaplama yaptırabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay