İstanbul Araç Sigortası

İstanbul Araç Sigorta Fiyatları

En Uygun Fiyatlarla İstanbul Araç Sigorta Hizmeti Generali’de

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle Generali Sigorta, İstanbul’da yaşayan araç sahiplerine en uygun fiyatlı İstanbul kasko sigorta ve İstanbul trafik sigortası hizmetini sunuyor.

Siz de İstanbul zorunlu trafik sigortası ayrıcalıklardan yararlanmak ve İstanbul kasko fiyatlarında yaşanan karmaşaya son vermek için Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın.

İstanbul Araç Sigortası

Türkiye’nin nüfus ve ekonomisi açıdan en büyük şehri unvanına sahip olan olan İstanbul, Avrupa’nın da en kalabalık şehri olarak bilinmektedir. Ekonomisi ve nüfusu ile ön plana çıkan bu şehrin bir diğer dikkat çekici özelliği ise trafik yoğunluğudur.

Bu derece kalabalık nüfusa sahip bir şehirde her ne kadar toplu taşıma araç kullanımı oldukça fazla olsa da; araç sahibi olan kişiler de azımsanmayacak kadar fazla. Haliyle yapılan istatistiklere göre ülke genelinde en fazla kaza oranı da İstanbul’da oluyor.

Türkiye’de yaşanan kazaların illere göre dağılım istatistiği göz önüne alındığında İstanbul’da ölüm ya da yaralı sonuçları doğuran kazalar 2017 yılında 15.492; maddi hasarlı kazalar ise 30.437 olarak belirlenmiştir. Kişilerin İstanbul içinde kaza yapma olasılığının yüksek olması ve yakın zamanda gerçekleşen dolu yağışı gibi mevsimsel olaylar nedeniyle zarar gören araç sayısının da bir hayli yüksek olması; İstanbul’da araç sigortası yaptırmanın gerekliliğini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Kasko sigortası gibi İstanbul trafik sigortası hizmetleri sayesinde de olası kaza durumlarında kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

İstanbul Araç Sigorta Fiyatları

Kasko Sigortası fiyatını etkileyen unsurların arasında öncelikli olarak sigorta sahibinin yaşadığı şehir etkili olmaktadır. Bu durumun en önemli nedeni ise suç oranı yüksek ve kalabalık bir şehirde haliyle trafik sorunu yaşama olasılığı da fazlasıyla yüksektir. Aracın bu gibi şehirlerde kazaya ya da hırsızlığa maruz kalma oranının artması ise kasko fiyat oranın da artmasına neden oluyor.

İstanbul, Türkiye genelindeki en çok kaza yapılan il olduğu için 2018 yılında da en riskli il olarak seçildi. İstanbul’un da Türkiye genelinde en kalabalık şehir ve suç oranı yüksek olan illerden biri olması da haliyle İstanbul kasko fiyatları ve İstanbul trafik sigortası fiyatları içinde artışa neden olmaktadır. Bu nedenle İstanbul’da araç kaskosu ya da zorunlu trafik sigortası yaptırırken İstanbul sigorta şirketleri ile görüşmeler yapmanız, Zorunlu trafik sigortası ve İstanbul kasko sigortasının size sunduğu teminat, prim oranı, teklif ve ek hizmetleri hakkında detaylı bilgi almanız; doğru araç sigorta seçiminiz için fazlasıyla faydalı olacaktır.

Generali Sigorta ise yılların bilgi ve deneyimi ile tüm bu fiyat karmaşasını ortadan kaldırarak, araç sigortası seçiminde sizlere destek olmaya devam ediyor. Kasko sigortası ve trafik sigortası ile ilgili tüm önceliklerinizi göz önünde bulunduran Generali Sigorta, sizi ve sevdiklerinizi koruyacak bir hizmet anlayışı ile en güvenilir sigorta hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Siz de en uygun İstanbul kasko fiyatları ve İstanbul zorunlu trafik sigortası fiyatları için Generali Kasko hizmetleri ile tanışmaya başlayın.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay