İzmir Araç Sigortası

İzmir Araç Sigorta Fiyatları

En Uygun Fiyatlarla İzmir Araç Sigorta Hizmeti Generali’de

150 yıllık deneyimi ile Avrupa’nın en büyük sigorta şirketinden biri olarak bilinen Generali Sigorta, İzmir’de ikamet eden tüm araç sahiplerini en hesaplı fiyatlarla İzmir kasko sigortası ve İzmir trafik sigortası hizmeti ile tanıştırıyor.

Siz de İzmir’de cebinize en uygun fiyatlarla Kasko Sigortası ve Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmak ve sigorta şirketinizin deneyimli kadrosu ile ayrıcalıklı kasko hizmetlerinden yararlanmak için en hesaplı İzmir kasko fiyatları sunan Generali Sigorta’dan destek almaya başlayın.

İzmir Araç Sigortası

Gerek nüfusu gerekse ticari yapısıyla Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olarak bilinen İzmir, hem kültürel hem de turistik yapısıyla dikkat çeken en önemli şehirlerimizden biridir. İzmir özellikle işlek ticari yapısı, fuar merkezleri ve ılıman bir iklime sahip olmasıyla ticaret ve turizm ile bütünleşmiş çağdaş bir liman kenti olarak adlandırılır.

Türkiye’nin 3. büyük metropol şehri olması İzmir’in haliyle Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden de biri olmasına neden olmuştur. Bu durum İzmir trafik yoğunluğuna ve İzmir’de yaşanan trafik kazalarının oldukça yüksek olmasına neden olmuştur. Coğrafi ve ekonomik özellikleri ile göç alan illerimizden biri olan İzmir’de araç sahibi olanların sayısı ise azımsanmayacak kadar fazladır. Bu durum da haliyle İzmir’de İstanbul kadar olmasa da trafik sorununu beraberinde getirmiştir.

2017 yılında Türkiye’de yaşanan toplamda 410.367 trafik kazası yaşandığını tespit edilmiştir. Türkiye’de yaşanan kazaların illere göre dağılım istatistiği göz önüne alındığında İzmir’de ölüm ya da yaralı sonuçlar doğuran kazalar 2017 yılında 10.373; maddi hasarlı kazalar ise 23.117 olarak belirlenmiştir. Araç sahiplerinin İzmir içinde bu derece yüksek kaza yapma ihtimali, İzmir’de araç sigortası yaptırmanın da ne kadar önemli olduğunu yeniden gözler önüne sermektedir. Siz de Kasko Sigortası ve Zorunlu Trafik Sigortası hizmetleri ile tanışarak olası bir kaza durumunda kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

İzmir Araç Sigorta Fiyatları

Kasko Sigortası fiyatları belirlenirken sigorta sahibinin yaşadığı şehir öncelikli bakılan unsurların arasında yer almaktadır. Kaza oranın yüksek olduğu bir şehirde haliyle kasko fiyat oranında da artış görülür. Bunun yanı sıra ilgili şehrin nüfus ve suç oranın da yüksek olması kasko fiyatlarını büyük oranda etkilediği bilinmektedir.

2017 yılında Türkiye genelinde İzmir’in en çok kaza yapılan 3. şehir olması, 2018 yılında da İzmir’in kaza riski yüksek illerden biri olmasına neden oldu. Bu nedenle İzmir araç kaskosu ya da İzmir zorunlu trafik sigortası yaptırırken farklı sigorta şirketleri ile görüşmeler yapmanız ve İzmir kasko sigortası ve trafik sigortasının size sunduğu teminat, prim oranı, teklif ve ek hizmetleri hakkında detaylı bilgi almanız; size en uygun sigorta seçiminiz için fazlasıyla yararlı olacaktır.

Generali Sigorta ise yılların deneyimi ve kasko sigorta hizmetlerindeki ayrıcalıklarıyla araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Kasko sigortası ve trafik sigortası ile ilgili tüm önceliklerinizi göz önünde bulunduran Generali Sigorta, sizi ve sevdiklerinizi koruyacak bir hizmet anlayışı ile en güvenilir sigorta hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Siz de en hesaplı İzmir kasko fiyatları ve İzmir zorunlu trafik sigortası fiyatları için Generali Kasko hizmetleri ile tanışmaya başlayın.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay