Generali Sigorta A.Ş

Web sitemizden kasko yaptırana 500 TL'ye varan A101 hediye çeki

Web sitemizden Kasko poliçesi yaptıran müşterilerimize özel hediye çekleri

Benim Kaskom poliçesi yaptıran müşterilerimize 500 TL -A101 hediye çeki

Benim Uygun Kaskom poliçesi yaptıranlar müşterilerimize 250 TL -A101 hediye çeki

Kimler Yararlanabilir?

Kampanya sadece Generali Sigorta web sitesinden (www.generali.com.tr) poliçe yaptıran müşterilerimize özeldir. Hediye çeki/indirim kampanyalarından sadece sms, email ve telefon ile iletişim için elektronik pazarlama izni veren müşterilerimiz yararlanabilir.

Nerede Geçerlidir?

Tüm A101 marketlerinde geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir. Ödül Kodlarına Ne Zaman ve Nasıl Ulaşılabilir? Kod talebi için poliçe başlangıç tarihinden 14 gün sonra Generali Hesabım web sitesi veya mobil uygulamasına giriş yapılmalı ve kazanılan ödülün detay sayfasında yer alan “Kodu SMS ile Al” butonuna tıklanmalıdır. Bu ödül ile sadece bir kez kod alınabilir.

Generali Hesabım’a Kimler Giriş Yapabilir?

Generali Hesabım’a, Generali Sigorta’dan poliçe yaptıran bireysel müşterilerimiz giriş yapabilir (Aktif poliçe bulunması şartı aranmamaktadır). T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve tek seferlik doğrulama kodu ile giriş yapılmaktadır. 

Nasıl Kullanılır?

Kasada ödeme öncesinde dijital çek kullanılacağı belirtilmelidir. Kişiye özel üretilen kod ve sonunda bulunan 4 haneli şifre yetkiliye ibraz edilir ve toplam fiyat üzerinden 50 TL çek tutarı düşülerek ödeme yapılır.

Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Elektronik ürün, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları ve mobilya alışverişleri hariç; tüm ürünlerde geçerlidir. Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir? Hediye çeki kodlarınızın geçerlilik tarihine Generali Hesabım’da yer alan Ödüllerim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Lütfen hak kazandığınız ödül için “Son Kullanım” alanını kontrol ediniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihleri

25.08.2023 - 30.09.2023

Diğer Koşullar

1 hediye çeki kodu sadece 1 kere kullanılabilir. Para iadesi alınamaz, başka kampanya ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez. Generali Sigorta tarafından size ücretsiz ve karşılıksız olarak sunulan bu kampanyaya katılmak, bilgilerinizi paylaşmak ve kampanya kapsamında sağlanan hizmetlerden yararlanmak sizin takdirinizdedir. İlgili iş yerinden alınan hizmet ile ilgili Generali Sigorta bir garanti vermemekte olup, hizmet sırasında yaşanabilecek teknik veya sair aksaklıklardan Generali Sigorta sorumlu değildir. Daha önce diğer satış kanallarımızdan satın alınan ve iptal edilip tekrar oluşturulan poliçeler için geçerli değildir. Generali Sigorta A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar.