Kia Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Cazip Fiyatlarla Kia Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Kia Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Ayrıcalıklı kasko hizmetleri ve bütçenize uygun fiyatlarıyla Generali Sigorta, 150 yıllık deneyim ve tecrübesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Kia marka araç sahiplerine de en doğru kasko deneyimi yaşatmak isteyen Generali Sigorta, en uygun fiyatlarla Kia araç sigortası hizmetini sizlere sundu. Siz de Kia marka aracınıza en uygun Kia kasko teklifleri almak için, Avrupa’nın en büyük 3. sigorta firması Generali Sigorta ile tanışmaya başlayın.

Kia Markası Hakkında

1944 yılında Güney Kore, Seul’da kurulan Kia, Kore’de üretilen ilk bisiklet ve otomobil üreticisi olarak bilinir. Kia kurulduğu zamandan bu yana yaratıcı teknolojisi ve kararlığı sayesinde Kore otomotiv endüstrisini yöneterek, Kore’yi global otomotiv pazarına sokmakta öncü bir marka haline gelmiştir. 1988 yılında Hyundai ve Daimler - Chrysler ortaklığındaki büyük bir kurum tarafından satın alınan Kia, gerçek anlamdaki büyük atılımlarını ise bu ortaklıktan sonra gerçekleştirmiştir. Kısa sürede tüm dünyada ses getiren bu ortaklık sayesinde, Kia dünyanın en büyük araba ve bisiklet üretimi yapan firmalarından biri haline geldi.

Dünyanın en büyük araba markası olma hedefinde zaman içinde hızla gelişen Kia; 2010 yılında dünyanın en büyük 5 otomobil markası olmaya hak kazanarak bu hedefine ne derece kararlı bir şekilde ilerlediğini göstermiştir. Tüm dünya markalarının yanında kendine yer edinen Kia’nın bu hızlı yükselişinin bir nedeni de elbette yeni yapmış olduğu sponsorluk anlaşmalarıdır. Uzun yıllar boyunca sürdürdüğü tenis ve futbol sporlarında yapmış olduğu sponsorluklara, FIFA ile 2007 - 2014 yılları arasında geçerli olan Ana Sponsorluk Anlaşması imzalayarak bir yenisini daha eklemiştir.

Kia Motors’un Türkiye temsilcisi 2001 yılına kadar İhlas Holding’i alt şirketlerinden biri olan İhlas Motor olmuştur. 11 Ocak 2001 yılından günümüze kadar ise Kia Motors’un Türkiye distribütörlüğünü Anadolu Grubu Kuruluşu olarak 44 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile Çelik Motor üstlendi.

İlk kuruluşundan bu yana hızlı bir şekilde gelişim kat eden Kia Motors, günümüzde en çok satışı yapılan araç markalarından biri haline gelmiştir. Şimdilerde ise alternatif enerji kaynağı olarak üretim gerçekleştiren Kia, uzun yıllar boyunca otomotiv sektöründe bilinen bir marka olma niteliğini elinde tutmaktadır. Chul Ho Kim tarafından kurulan Kia, Kore dilinde de ‘’Doğu’nun yüksekliği’’ anlamına gelen ve 1952 yılında kararlaştırılan bu marka ismiyle hedeflerine adım adım ilerlemeyi sağlamıştır. Marka adını çevreleyen elips biçimindeki Kia amblemi ise firmanın izlediği global düşünceyi, elipsin dünyayı simgelemesi ile anlatmıştır.

Kia Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Siz de Kia araç modellerinden birine sahip ya da sahip olmayı düşünenlerden biri iseniz; ilk yapmanız gereken bütçenize en uygun fiyatlarla ihtiyacınıza yönelik hizmet sunan ve sizi yarı yolda bırakmayan güvenilir bir Kia araçlarınız için kasko sigortası yaptırmaktır. 150 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Generali Sigorta sizlere sunduğu teminat, teklif ve kasko hizmetleriyle en uygun Kia araç kasko sigorta teklifini sizlere ulaştırıyor. Siz de Generali Kia araçlarınız için kasko sigortası sayesinde hem güvenilir hem de hesaplı bir Kia araç sigortası sahibi olabilir; ihtiyacınıza yönelik cazip tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Kia aracınıza uygun fiyatlar kasko sigorta teklifi almak için ise yukarıdaki formdan kasko hesaplama yaptırabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay