İşyeri Sigortaları

Süper İşyeri Sigortası

Süper İşyeri Sigortası küçük ve orta ölçekli değişik sektörlerde faaliyet gösteren işyerlerinin, karşı karşıya kalabilecekleri riskleri güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta paketidir.

Süper İşyeri Sigortası hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Süper Akaryakıt Sigortası

Süper Akaryakıt Sigortası akaryakıt istasyonlarının binalarını, istasyon alanını örten kanopiyi, pompa ve akaryakıt tanklarını, stokta bulunan akaryakıtı, satış mağazasında bulunan malları, kasadaki para ve kıymetli evrakı, pompacının üzerinde bulunan parayı, üçüncü şahısların bedeni ve maddi zararlarını, makineleri ve elektronik cihazları güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta paketidir.

Süper Akaryakıt Sigortası hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Süper Otel Sigortası

Süper Otel Sigortası, her türlü otel, motel, tatil köyü ve konaklama tesislerinin faaliyetlerini sürdürürken karşı karşıya kalabilecekleri riskleri güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta paketidir.

Süper Otel Sigortası hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Süper Eczane Sigortası

Süper Eczane Sigortası eczanelerde meydana gelebilecek riskler dikkate alınarak oluşturulan Eczane İş Koluna bağlı teminatların yanı sıra; standart, isteğe bağlı ve Generali Sigorta'nın sunduğu Özel Teminatları içermektedir.

Süper Eczane Sigortası hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay