Lada Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Lada Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Lada Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Generali Sigorta, 150 yıllık deneyimi ve eşsiz kasko tecrübesiyle Lada araç sahiplerine özel Lada araçlarınız için kasko sigortası hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Siz de ayrıcalıklı Lada araç sigortası hizmetini, bütçenize uygun fiyat teklifleri ile almak için Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olan Generali Sigorta ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın.

Lada Markası Hakkında

Günümüzde bir dünya markası haline gelen Lada merkezi Rusya’da olan bir Rus firması tarafından üretimi geçekleşmektedir. İlk üretim merkezi Samata Oblastının Tolyatti olan Lada; ilk zamanlarında yıllık 600.000 otomobil ile üretime başlamıştır. Bu üretimini her yıl arttırarak katlayan Lada dünyanın her yerinde de hızla tanındı. 1971 yılına gelindiğinde 220.000 adet otomobil üretim kapasitesi ile birçok rakibinin önüne geçen Lada, otomotiv sektöründe de çok güzel bir başarıya imza atmıştır. Bu araç markası günümüzde her yıl en az bir yeni bir araç çıkartarak rakiplerinin arkasında kalmamaya özen göstermektedir. Lada araç üretiminde de oldukça titiz davranan bir otomobil markasıdır. Lada tarafından üretilen araçlar piyasaya sürülmeden önce ilk olarak test edilerek sağlamlık testi yapılır. Bu testlerin hepsi yapıldıktan sonra ise piyasaya sürülür. Bu konuda fazlaca hassas olan Lada otomotiv sektöründe en güvenilir araç olma özelliğini de kazanmıştır.

1986 yılları arasında Anadolu Grubu, Lada araba markasının Türkiye’de ilk ve de tek temsilcisi olma unvanını kazanmıştır. Çelik motor ticaret sanayisi tarafından özel olarak ithal edilmeye başlanan Lada; dünya genelinde olduğu kadar Türkiye’de de çok büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. 1989 ile 1993 yılları arasında Türkiye’de en çok satılan ve de ithal edilen otomobil olma başarısını yakalayan Lada araçları, kalite olarak diğer araç modelleri üzerinde yer alarak başarısını ispatlamıştır.

Lada Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Dünyanın en güvenilir araçlarından biri olan Lada marka araç sahipleri, araçlarının ihtiyacına yönelik en cazip Lada araçlarınız için kasko sigortası sahibi olmak için öncelikle sigorta şirketleri ile detaylı görüşmeler yapması ve sigortanın sunduğu teminat, teklif ve hizmetlere özellikle dikkat etmesi oldukça önemli bir konudur.

Generali Sigorta ise tüm önceliklerinizi göz önünde bulundurarak sizi ve sevdiklerinizi koruyacak bir hizmet anlayışı ile en güvenilir Lada araçlarınız için kasko sigortası hizmetini sizlerle tanıştırıyor. Generali Lada araç sigortası sayesinde her daim güvende hissederken, bütçenize uygun teklifleriyle hem hesaplı hem de kaliteli bir Lada araç sigortası sahibi olacaksınız.

Siz de Lada aracınızı en güvenilir şekilde korumak istiyorsanız Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatını kaçırmayın. Lada aracınıza en uygun fiyatlarla Lada araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan kasko hesaplama yaptırabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay