Generali Sigorta A.Ş
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim 
  • Bütçeye göre kasko fiyatı belirleme imkanı

Lada Araçlarınız için Kasko Sigortası ve Fiyatları

Lada Araçlarınız için Kasko Fiyatları

Generali Sigorta, 190 yıllık deneyimi ve eşsiz kasko tecrübesiyle;

  • Lada sahiplerine özel Lada arabalar için kasko sigortası hizmetini en uygun fiyatlarla
  • Ayrıcalıklı Lada araç sigortası hizmetini, bütçeye uygun fiyat teklifleriyle

sunuyor. Avrupa’nın en büyük üç sigorta şirketinden birisi olan Generali Sigorta ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın.

Lada Markası Hakkında

Lada, 1966 yılında AvtoVAZ tarafından üretilen bir otomobildir. Samata Oblastı’nın, Tolyatti şehrinde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde yıllık 600.000 otomobil üretmekteydi. Bu üretimi sağlamak için; İtalyan Fiat markasıyla birlikte çalışmıştır.

Lada günümüzde bir dünya markasıdır. Her yıl en az bir yeni bir araç çıkartarak rakiplerinin arkasında kalmamaya özen gösterir. Lada araç üretiminde de oldukça titiz davranan bir otomobil markasıdır. Üretilen araçlar piyasaya sürülmeden önce sağlamlık testinden geçirilir. Araçlar testleri yapıldıktan sonra ise piyasaya sürülür. Bu konuda fazlaca hassas olan Lada; otomotiv sektöründe en güvenilir araç olma özelliğini de kazanmıştır.

Lada’nın Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi Anadolu Grubu kuruluşu olan Çelik Motor Tic. A.Ş.’dir. Lada, 1986-1993 yılları arasında Türkiye’de en çok satılan ihtal araba markasıdır. Fransız Renault markası, 2008 yılında Lada’nın %25 hissesini almıştır. Lada Vesta ve Lada XRay modelleri günümüzde en çok tercih edilen modelleridir.

 

Lada Araçlarınız için Kasko Sigortası

190 yıllık tecrübesiyle, güvenilir ve ayrıcalıklı kasko hizmeti sunan Generali Sigorta; Lada araçlar için de kasko sigortası hizmeti sağlıyor.

Generali Sigorta’nın,

  • Hem sizi hem de Lada aracınızı olası tüm tehlikelere karşı koruyan,
  • Bütçeye uygun Lada kasko fiyatları veren,
  • İhtiyacınıza yönelik teminatlar sağlayan

Lada kasko sigortası hizmetinden faydalanabilirsiniz.