Mazda Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Mazda Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Mazda Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi Generali Sigorta, bütçenize uygun teklifleri, teminat seçenekleri ve ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile sizleri Mazda araçlarınız için kasko sigortası ile tanıştırıyor. Siz de Mazda aracınıza en uygun Mazda kasko fiyatları ve Mazda araçlarınız için kasko sigortası hizmetlerini, 150 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle Generali Sigorta’dan alabilir; güvenilir ve ayrıcalıklı sigorta hizmetinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Mazda Markası Hakkında

1920 yılında Japonya’da kurulan Toyo Cork Kogyo Co. Ltd şirketleri olarak otomobil dünyasına büyük bir hız ile giren Mazda Motor Corporation; Hiroşima ve Japonya temelli bir Japon otomobil markası olarak bilinir. 1931 yılında Mazda kurucusu Toyo Kogyo ise makine üretimine başlamış ve otomotiv dünyasına geçişin ilk adımını atmıştır. Mazda aslında ilk olarak İkinci Dünya Savaşı yıllarında ürettiği silahlar ile ismini duyurmayı başarmıştır. İkinci Dünya Savaşı sonrasında ise ürettiği araçlarda, çoğunlukla daha önce ürettiği silahlarla aynı ismi kullanmıştır.

Mazda’nın temel prensibi ise diğer rakip otomotiv firmalarından farklı olmak istemesiydi. Bu nedenle ürettiği araçlarda hem pistonlu hem de döner motorlu araba modellerini tüm dünyaya sergilemiştir. Mazda’nın otomotiv teknolojisinde bir devrim yaratan bu müthiş fikri, birçok rakip otomobil üreticisi tarafından da hayranlık ile karşılanmıştır. Bu hayranlığın temel sebebi ise elbette hem pistonlu hem de döner motorlu araba modellerinin araca hafiflik ve hız kazandırmasıydı.

1959 yılına gelindiğinde ise Kanada’da Mazda’nın araçlarının tanıtılmasına karşın Mazda ilk resmi çalışmalarına 1968 yılları arasında başlamıştır.Mazda modelleri ismini dünyanın her yerinde kısa bir süre içerisinde duyurmayı başarmıştır.1970 yılında ise ilk olarak resmi bir şekilde Mazda kendisini Amerikan pazarlarında göstermeye başlamıştır. Üstün başarısını burada da gösteren Mazda Amerika’da adını her geçen gün duyurmuş ve arabaları fazlasıyla sevilmiştir. Hatta Mazda’nın popülerliği zaman içinde o kadar ilerlemiş ki Kuzey Amerika’daki müşterilerine özel araçlar üretmeye başlamıştır.

Günümüzde ise Mazda ürettiği kamyonetler ile ismini duyurmayı başarmıştır. Mazda adını tek pikap kamyonet üreticisi olarak tanıtarak; dünyanın en meşhur otomotiv ismi haline getirmiştir.

Mazda Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Mazda aracınıza en uygun Mazda araçlarınız için kasko sigortası artık Generali Sigorta’da sizleri bekliyor. Dünyanın en seçkin otomobil firmalarının tercihi Generali Sigorta, 150 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle Mazda araç sahiplerinin de kasko sigortası deneyimine destek olmaya devam ediyor. Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi Generali Sigorta, sınırsız müşteri hizmeti, bütçenize uygun teklif ve teminat seçenekleri ile Mazda araç sigortası deneyimini sizlere yaşatacak. Siz de hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güven içinde korurken, olası kaza durumlarında da aracınızı, Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı ve hesaplı Mazda kasko fiyatları ve hizmetleri ile tanıştırmak için acele edin. Generali Sigorta’dan bütçenize en uygun fiyatlarla Mazda aracınız için kasko sigorta teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay