Nissan Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Cazip Fiyatlarla Nissan Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Nissan Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

150 yıllık deneyimi ve tecrübesiyle Generali Sigorta, Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olarak sizlere sunduğu ayrıcalıklı kasko hizmeti ve uygun fiyat teklifleri ile Nissan marka aracınıza en uygun fiyatlı Nissan araçlarınız için kasko sigortası hizmetini ulaştırıyor. Siz de Nissan araçlarınız için kasko sigortası yaptırırken bütçenize en uygun teklifleri almak ve Generali Sigorta’nın deneyimli ayrıcalıklarından yararlanmak için 150 yıllık Generali Sigorta hizmeti ile tanışmaya başlayın.

Nissan Markası Hakkında

1933 yılının Aralık ayında Japonya'nın Yokohama kentinde kurulan bu şirket, 1934 yılında Nissan Motor Co. Ltd. olarak adını değiştirmiş ve şu anda kullanılan ismiyle anılmaya başlamıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan hizmet anlayışı ile Nissan, günümüzde dünyanın 5 kıtasında üretim ve satış yapmaya devam etmektedir.

Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Deniz aşırı ülkeler olmak üzere 4 bölgede yapılanmış olan Nissan, araç ihracatına ise 1962 yılında başlamıştır. 1984 yılında ise Nissan’ın bir diğer fabrikası olan Motor Manufacturing ise İngiltere’ de kurulmuştur. Bu fabrika aynı zamanda geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ederek Primera ve Micra modellerinin de üretildiği yerdir. 1996 yılına gelindiğinde, Nissan'ın yurt dışı üretim merkezlerindeki toplam üretimi ise 10 milyonu geçmiştir. Micra ve Primera modellerinin üretiminin gerçekleştiği İngiltere'deki Sunderland fabrikası, üretim verimliliği bakımından geçtiğimiz yılda dahil olmak üzere tam 7 yıldır Avrupa'nın en iyisi unvanını elinde tutmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda diğer yıllara göre marka imajı konusunda ciddi bir değişim içine giren Nissan, yeni kimliğini "Beklentilerinizi değiştirin" sloganıyla yansımıştır. Bu slogan Nissan için yenilikçi, cesur ve atak bir devrin başladığını, müşteriler için de bugüne kadar insanların zihinlerine yerleşmiş geleneksel otomobil anlayışından sıyrılarak gerçekten beklentileri karşılayacak otomobiller istemenin zamanının geldiğini anlatmaktadır. Nissan, yaptığı başarılı üretimler sayesinde araba severlerin beğenisini kazanarak bu günkü haline gelmiştir.

Nissan Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Nissan araç sahibi olanlar yollarda daha güvenilir bir yolculuk sürdürmek için Nissan araç kaskosu yaptırmak ister misiniz? Nissan araç sahipleri ihtiyaçlarına yönelik doğru kasko için öncelikle aracına uygun teklifleri bulabileceği Nissan araç sigortası için araştırma yapmaya başlamalıdır. Hem aracınızı hem de sizi yolda karşılaşabileceği türlü tehlikelere karşı koruyacak olan sigorta şirketi seçerken ise sigortanızın size güven vermesine, sunduğu Nissan kasko fiyatları tekliflerine, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Generali Sigorta, 150 yıllık deneyimi ve kasko sigorta hizmetlerindeki ayrıcalıkları sayesinde araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak artık Avrupa’nın en büyük 3. sigorta firması olan Generali Sigorta’nın ihtiyaca yönelik teklifleri ile mümkün hale gelecek. Siz de yolda kendinizi yalnız hissetmemek için Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatını değerlendirmeye başlayın. Nissan aracınıza en uygun fiyatlarla Nissan araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan kasko hesaplama yaptırabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay