Opel Araçlarınız İçin
Kasko Sigortası ve Fiyatları

Cazip Fiyatlarla Opel Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

Opel Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle Generali Sigorta, sizlere sunduğu ayrıcalıklı kasko hizmeti ve bütçenize uygun fiyat teklifleri sayesinde Opel marka aracınıza en uygun Opel araçlarınız için kasko sigortası hizmetini ulaştırıyor. Siz de Opel araç sigortası yaptırırken bütçenize en uygun teklifleri almak ve deneyimli ayrıcalıklarından yararlanmak için Generali Sigorta ile tanışmaya ve size özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın.

Opel Markası Hakkında

Adam Opel tarafından 21 Ocak 1862 tarihinde Almanya Hesse’de kurulan şirket, başlangıçta Rüsselsheim’da bir inek ahırında sadece dikiş makineleri üretiyordu. Opel’in günümüzde bu derece tanınmasını sağlayan durum da mükemmel bir şekilde müşteriye uygun hale getirdiği dikiş makineleri üretimiydi.

Şirketin ilk araba üretimi 1899 yılında Adam Opel’in iki oğlunun araba tasarımcısı Friedrich Lutzmann ile ortaklık yapmasından sonra faaliyete geçmiştir. Buna karşın ilk üretilen otomobillerin başarısızlıkla sonuçlanması ile yaklaşık iki yıl içinde ortaklık sona ermek zorunda kalmıştır. Bu olayın üzerine Adam Opel’in oğulları 1901 yılında Fransız Darracq otomobilleri ile yeni bir isimle "Darracq Opel" ismiyle yeni bir ortaklık kurdular. Bu noktada üretilen araçlar ise iki Opel gövdesinin Darracq şasesiyle ve iki silindirli motor ile üretilmiş ardından 1909 yılında doktorun arabası olarak bilinen 4\8 hp model otomobili oluşturmuştur. Sağlam duruşu ve güvenilirlik özellikleri dönemin fizikçileri tarafından takdir edilmiş olan Doktorun arabası yaklaşık 3,500 Mark'a satılarak ve zamanının lüks arabalarının arasında yer almıştır.

Opel’in hızlı yükselişi ile Adam Opel’in oğulları yüksek performanslı araba geliştirmeden sorumlu Opel Performans Merkezini GmbH (OPC) 1997 de kurmuştur. Böylece Opel özel araçları GmbH (OSV) tamamen özel seriler ve araç modifikasyonları üreten şubelere sahip olmuştur. OSV ITDC ile birlikte çevre dostu ve maliyeti CNG sürüş konseptini baz alan Doğal gaz ve ilk defa Opel Zafira 1.6 CNG ile uygulanmıştır.

Opel logo hikayesi ise oldukça ilginçtir. Başlangıçta teknolojik ilerlemeyi temsil etmek için logo bir zeplin figürü şeklinde oluşturulmuştu. Zaman içinde zeplinler eski önemlerini kaybedince Opel, logosunu değiştirerek logoyu bir roket şeklinde hazırlamıştır. Opel’in logosunun tüm bu değişimlerden sonra günümüzdeki son hali ise 1963 yılında gerçekleşmiş ve yıldırım simgesi kullanılmıştır. Opel’in amblemdeki tekerlek güveni, şimşek ise hızı simgelemektedir.

Opel Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Opel araç sahibi olmak isteyen ya da sahibi olanlar! Yolda da güvenilir bir yolculuk sürdürmek için Opel araç kaskosu yaptırmak ister misiniz? Generali Sigorta, bütçenize en uygun fiyatlarla sunduğu ayrıcalıklı kasko hizmetleri ile sizlerin güvenli ve içiniz rahat bir şekilde yolculuk etmenize destek oluyor. 150 yıllık kasko tecrübesi sayesinde hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak artık Avrupa’nın en büyük 3. sigorta firması olan Generali Sigorta’nın görevi olacak.

Siz de yolda kendinizi yalnız hissetmemek için Generali Sigorta’nın ihtiyaca yönelik teklif ve olanaklarını yakından inceleme, bütçenize uygun kasko fiyatları fırsatını değerlendirmeye başlayın. Opel aracınıza en uygun fiyatlarla Opel araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay