Peugeot Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Peugeot Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Peugeot Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı hizmet ve teklifleri sayesinde Peugeot araçlarınız en uygun kasko sigortası yaptırmak artık çok kolay. Siz de Peugeot araç sigortası yaptırırken bütçenize en uygun teklifleri almak ve deneyimli ayrıcalıklarından yararlanmak için Generali sigorta hizmetleri ile tanışmaya başlayın.

Peugeot Markası Hakkında

1810 yılında kahve değirmeni üretim alanında faaliyet gösteren bir firma olarak kurulan Peugeot, uzun yıllar boyunca bisiklet üretimine devam etmiştir. Fransız bir firma olan Peugeot firması 1882 yılında Armand Peugeot tarafından otomobil, 1898 yılında ise motosiklet üretimine başlayarak; otomobil ve motosiklet sektörünü yaygınlaştırmayı amaçlamıştır. 1926 yılında ise Peugeot Société Anonyme Peugeot Citroen’in bir parçası olarak yoluna devam eden ve sonrasında ayrı bir şirket olan Peugeot’un logosu da oldukça dikkat çekicidir. Logoda bulunan aslan sembolü Peugeot araç markasının gücünü ve asaletini temsil eder.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Peugeot’un çalışan saysının 201,690 kişi ve gelirinin 54,4 milyar, net gelirinin ise 4 milyar olduğu açıklanmıştır. Yeni modellerinin isimlerinde numaraları kullanan Peugeot dünya üzerinde çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Siz de güçlü motoru ve eşsiz tasarımı ile kullanıcılarına unutulmaz bir deneyim yaşatan Peugeot marka aracınızı korumak için Peugeot araç kasko hizmeti ile tanışın.

Peugeot Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

İster şehirler arası ister şehir içi yolculuklarda deneyimleyin; güçlü motor yapısı ve eşsiz sürüş uyumu ile kullanıcılarına unutulmaz zamanlar yaşatan Peugeot marka aracınıza kasko yaptırırken bazı durumlara özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz sigorta şirketi öncelikle aracınızın ihtiyacına yönelik teminat, teklif ve ayrıcalıklı hizmet olanaklarını sizlere sunması ve size güvenilir hizmet kalitesi ile tanıştırması Peugeot araç sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken konulardır.

Tüm sürüş şekillerine uyum sağlayan güçlü ve ekonomik motor seçenekleri ile beklentilerin ötesine geçen Peugeot araç modellerinden birine sahipseniz aracınızın ihtiyacına en uygun kasko sigortası araştırmalarına Generali ile başlayın. Generali Sigorta; güvenilir ve deneyimli kadrosu, hesaplı teklif özellikleri ve size özel sunduğu kasko fiyatları, teminat ve ayrıcalıklı hizmetleri bir araya getirerek sizleri Peugeot araçlarınız için kasko sigortası ile tanıştırıyor.

Siz de en uygun Peugeot kasko fiyatları ile tanışmak ve hem aracınızı hem de sevdiklerinizi korumak için Generali Sigorta ayrıcalıklarını yakından inceleme fırsatını kaçırmayın. Hangi model olursa olsun en hesaplı fiyatlarla Peugeot araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay